Do kiedy Drwal w McDonalds? Kanapka Burger Drwala 2021

kanapka burger drwala
Kanapka Burger Drwala w McDonalds

Do kiedy jest Drwal w McDonalds? Wielu internautów poszukuje odpowiedzi na pytanie do kiedy będzie można dostać kanapkę Burger Drwala 2021 w restauracjach McDonald’s. Odpowiadamy.

Kanapka burger Drwala w McDonalds 2021

Kanapka Burger Drwala 2021 cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród gości najpopularniejszej sieci restauracji fast food w Polsce. Kanapka Drwala w McDonalds jest dostępna we wszystkich restauracjach McDonald’s od 25 listopada 2020 roku.

W zimowej ofercie McDonald’s znalazło się 5 wersji kanapki Burger Drwala:

  • Burger Drwala z wołowiną
  • Burger Drwala na ostro
  • Burger Drwala z kurczakiem
  • Podwójny Burger Drwala
  • Burger Drwala z żurawiną

>>> PRZECZYTAJ: Burger Drwala McDonald’s. Ile kosztuje Drwal? Cena, rodzaje, skład, kcal

Do kiedy Drwal w McDonalds?

Jak to mówią, „wszystko co dobre, musi się kiedyś skończyć”. Podobnie jest z sezonową kanapką Drwala w McDonalds. Burger Drwala w McDonald’s jest dostępny tylko przez określony czas. Początkowo miał być dostępny do 12 stycznia, lecz sieci McDonald’s Polska zdecydowała przedłużyć promocję.

Kanapka Burger Drwala w McDonalds będzie dostępna do wtorku 26 stycznia 2021 r. Ten dzień będzie ostatni, kiedy w restauracjach McDonalds będziemy mogli kupić Drwala. Od 27 stycznia 2021 r. w McDonalds dostępna będzie nowa promocja. Maestro burgery i zakręcone frytki – POZNAJ SZCZEGÓŁY > Maestro burgery i zakręcone frytki w McDonalds – cena, rodzaje

ZOBACZ TAKŻE:
Drwal 2021/2022 w McDonald’s. Od kiedy Burger Drwala w McDonalds?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.