Na wprost przez budowane rondo. Uszkodziła auto

kajetanówka rondo wypadek

Kierująca audi przejechała na wprost przez budowane rondo w Kajetanówce. Poważnie uszkodziła samochód, bo prowadzone są tam jeszcze roboty drogowe.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 22 w miejscowości Kajetanówka (gm. Milejów). Policjanci zostali wezwani na skrzyżowanie, w którym aktualnie trwają prace związane z budową ronda.

 

Mimo stosownego oznakowania, kierująca audi 33-letnia mieszkanka gminy Piaski, zamiast ruchu okrężnego obowiązującego na rondzie, chciał pokonać je na wprost. Gdy kobieta zorientowała się, że w tym miejscu zmieniła się organizacja ruchu, było już za późno. Samochód przejechał na wprost przez budowane rondo.

 

– Zdarzenie zakończyło się tym, że samochód przejeżdżając na wprost przez rondo został poważnie uszkodzony. Kierująca podróżowała z mężczyzną i 5-letnim dzieckiem. 35-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala z obrażeniami kręgosłupa i głowy – informuje mł. asp. Magdalena Krasna z łęczyńskiej policji.

 

To nie pierwsze zdarzenie drogowe, które miało miejsce w Kajetanówce w ostatnim czasie. W listopadzie mężczyzna był pewien, że zna tą trasę „na pamięć”. Jazdę zakończył w środku głębokiego wykopu pod rondo. Czytaj więcej – Kierowca wpadł… do ronda, bo jechał na pamięć

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.