Jedna z najbardziej uznanych artystek w Polsce wystąpi na Lublinaliach. Bilety jeszcze w sprzedaży [SZCZEGÓŁY]

Daria Zawiałow
Daria Zawiałow | fot. Kinga Hendzel, CSK

Kolejną gwiazdą, która wystąpi na tegorocznych Lublinaliach jest Daria Zawiałow. Popularna artystka wystąpi pierwszego dnia imprezy. Bilety na Lublinalia są jeszcze w sprzedaży.

Daria Zawiałow na Lublinaliach

Lublinalia odbędą się w dniach 2-4 maja na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie. Podczas trzech dni na scenie dla publiczności wystąpi łącznie 12 popularnych artystów z Polski. W tym roku koncerty organizowane w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej są biletowane. W sprzedaży są bilety jednodniowe i karnety 3-dniowe.

Szczegóły dotyczące biletów na Lublinalia tu: Od teraz bilety na Lublinalia droższe o dyszkę. Zmieniono zasady działania biletu 1-dniowego

Z dotychczas ogłoszonych artystów są raperzy Avi, Kizo i Krzysztof Zalewski. Kolejną ogłoszoną gwiazdą tegorocznej imprezy na Browarze Perła jest popularna artystka Daria Zawiałow. Jej koncert zaplanowano pierwszego dnia imprezy – 2 maja.

Daria Zawiałow na swoim koncie posiada kilka płyt pokrytych platyną i złotem, a ponadto każdy z jej singli dotarł do TOP 3 najchętniej granych utworów. Artystka sama podkreśla, że jej żywiołem jest koncertowanie i zabieranie publiczności do innego świata. Zagrała setki koncertów na największych polskich festiwalach muzycznych, a teraz przyszedł czas na Lublinalia.

Poniżej dotychczas ogłoszony line-up Lublinaliów w w Lublinie.

Lublinalia w Lublinie, 2 maja (czwartek):

  • Krzysztof Zalewski
  • Mikromusic
  • Daria Zawiałow

Lublinalia w Lublinie, 3 maja (piątek):

  • Kizo
  • Avi

Zobacz także: Juwenalia Lublin 2024. Tylko u nas pełna lista artystów [KTO WYSTĄPI, BILETY]

Lublinalia w Lublinie, 3 maja (sobota):

  • Czekamy na ogłoszenia artystów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.