Jakub Karolak przedłużył kontrakt z Polskim Cukrem Startem Lublin

Jakub Karolak
fot. Polski Cukier Start Lublin

Jakub Karolak, jeden z najlepszych lubelskich koszykarzy, przedłużył kontrakt z Polskim Cukrem Startem Lublin na kolejne dwa sezony. Dwukrotny mistrz Polski i zdobywca Pucharu oraz Superpucharów Polski, pozostaje w rodzinnym mieście.

Sukcesy i doświadczenie

Jakub Karolak to doświadczony zawodnik, mający na swoim koncie:

  • 307 meczów w Orlen Basket Lidze,
  • dwa mistrzostwa Polski (PGE Turów Zgorzelec, WKS Śląsk Wrocław),
  • występy w Treflu Sopot, Legii Warszawa i Anwilu Włocławek,
  • udział w europejskich pucharach oraz młodzieżowych reprezentacjach Polski.
Jakub Karolak
fot. Polski Cukier Start Lublin

W poprzednim sezonie, w barwach Startu Lublin, zagrał w 28 ligowych kolejkach, zdobywając średnio 8.1 punktów na mecz oraz 5.6 punktów na mecz w European North Basketball League.

Przyszłość w Start Lublin

Jakub Karolak będzie nadal występował w czerwono-czarnych barwach przez najbliższe dwa sezony. Jego doświadczenie i umiejętności będą kluczowe dla sukcesów drużyny.

Czy uważacie, że przedłużenie kontraktu z Jakubem Karolakiem wzmocni zespół Polskiego Cukru Startu Lublin? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach i udostępnijcie ten artykuł!

grafika Jakub Karolak
fot. Polski Cukier Start Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.