Jak wygląda proces rekrutacji w policji? Przyjdź na spotkanie i sprawdź!

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Wewnętrznego UMCS wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie organizują spotkanie poświęcone procesowi rekrutacji do Policji – teoria i test sprawnościowy.

 

Wydarzenie zostanie poprowadzone przez delegata Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, członka zespołu doskonalenia zawodowego Policji. Zainteresowani dowiedzą się informacji na temat procesu rekrutacji do Policji, zarówno w wymiarze teoretycznym jak i praktycznym.

 

Na samym teście, poza jego omówieniem, zostanie przedstawiona metodyka sprawnego jego pokonania w jak najlepszym czasie. Ze względów bezpieczeństwa zostanie wprowadzona ograniczona liczba miejsc, która wynosi 50 osób. Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników na miejscu obecny będzie ratownik medyczny.

 

– W związku z tym pomyśleliśmy, że jest dużo osób na terenie Lublina, które chcą zobaczyć jak cały proces wygląda. Dla pierwszych 50 osób możliwy będzie czynny udział w teście sprawnościowym. Inni będą mogli obserwować całe wydarzenie z trybun – informuje Sylwia Mitaszka, członek koła KNBW.

 

Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie odbędzie się 31 marca 2017 roku o godzinie 9:00, w sali nr 1 Centrum Kultury Fizycznej.

 

AKTUALIZACJA

 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wydarzeniem w trosce o bezpieczeństwo wprowadziło limit miejsc osób, które mogą wziąć udział w całym wydarzeniu. Lista została już zamknięta. Osoby z poza niej nie zostaną wpuszczone na wydarzenie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.