Jak wybrać dostawcę internetu? Zobacz, jak nie dać się nabić w butelkę [PORADNIK]

shutterstock 407179981

Nette.pl

Nette to operator telekomunikacyjny działający na terenie Lubelszczyzny. Firma dostarcza internet do tysięcy lubelskich mieszkań i setek klientów biznesowych. W ofercie Nette znaleźć można zarówno internet kablowy, jak i bezprzewodowy. Najnowszą usługą jest „inter.nette” dla studentów, czyli szybki i wydajny internet kablowy, który spełni oczekiwania zarówno studentów, jak i większości gospodarstw domowych.

Mocne strony oferty Nette:

• Trzy rodzaje umów do wyboru – na 9 miesięcy, na 24 miesiące i na czas nieokreślony. Przy umowie na czas określony koszt aktywizacji usługi to tylko 1 zł.

• Możliwość skorzystania z dedykowanego łącza transmisji danych w technologii Ethernet. Nette oferuje szerokopasmowe łącza obsługujące protokół BGP.

• Cztery pakiety abonamentowe do wyboru – 15, 50, 100 i 300 Mb/s.

• Najtańszy abonament w cenie już od 29 zł/mc.

• Możliwość bezpłatnej zmiany pakietu na wyższy w każdej chwili trwania umowy.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie nette.pl, a zamówienia usługi można dokonać pod numerem telefonu 81 718-07-18 lub pisząc na adres [email protected].

nette

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Enterpol faktycznie daje sobie świetnie radę! Mamy od nich neta już rok, nie dosc, że płacimy naprawdę mało, to wszystko działa znakomicie. Nie ma sie do czego przyczepić tak naprawdę.

 2. Tez ich polecam, mamy ich internet już dość długo. I zero problemów. Do tego płacimy po prostu mało. Sporo znajomych za taka prędkość płaci więcej

 3. to racja, naprawdę fajną ofertę mają 🙂 tanio i dobrze. internet mamy ich od dawna, ale coraz wiecej znajomych się do nich przenosi i nikt nie narzeka

 4. w tym momencie enterpol to najlepsza opcja! my teraz szukaliśmy fajnej oferty na nowy rok akademicki i lepszej oferty nie było! do tego wszystko działa fajnie i bez problemów

 5. Hah, ja przeszedłem do enterpolu i płacę złotówkę za miesiąc. Dokładnie 1 zł. Polecam po prostu go znajomym, rodzinie i taki łańcuszek zrobiłem. Sam internet w porządku (nie znam się na szczegółach).

 6. Tak jak w artykule, wiele czynników, ale dla mnie najważniejsze:
  1. kontakt z klientem
  2. obsługa techniczna
  3. stałość łącza
  4. cena
  Po dość szczegółowym zapoznaniu się z naszymi dostawcami, lokalny patriotyzm zwyciężył – enterpol wybrany.

 7. Słyszałem, że teraz główna fala odchodzi od UPC/Netii/Multimedii do Enterpolu. Sam jestem u nich od 3 lat i się trochę nie dziwię. Praktycznie żadnych awarii, dobre ceny, co rusz to promocja.

 8. Podobnie żem słyszał. Dużo ludzi jest na nich źli, bo mają tak naprawdę ich gdzieś. Idą na skalę, nie patrzą na jednostki. Od 3 lat jestem w enterpolu i tylko raz musiałem do nich zadzwonić, by mi router zmienili, bo zostawiłem na noc, a elektrownia świrowała. Nie mieli z tym żadnego problemu.

 9. Internet lata jak opętany. Prędkości transferowe do 100 MB/s. Enterpol = robisz to dobrze.

 10. Teraz to wydaje mi się, że każdy szanujący się mieszkaniec Lublina powinen przejść do Enterpolu. Ma te same albo lepsze oferty od większych dostawców, a pochodzi i działa na naszym lokalnym rynku. Wszyscy by skorzystali.