Gdzie w Lublinie dobrze i tanio ubrać się na jesień i zimę? Targ pod Zamkiem

Targ pod Zamkiem

Chłodna jesień i mroźna zima już tuż, tuż, a w Twojej garderobie pustki? Przydałaby się ciepła kurtka, klasyczny płaszcz, skarpetki z angory oraz czapka i komin.

Ceny w sieciówkach Cię przerażają, a w dodatku wiesz, że te masowo produkowane rzeczy bardzo szybko się zniszczą? Wybierz tak, jak tysiące lublinian i kup ubrania zimowe na Targu pod Zamkiem.

Zimowa oferta Targu pod Zamkiem

Targ pod Zamkiem to miejsce znane chyba wszystkim mieszkańcom Lublina i okolic. To jedyny taki targ w Lublinie, gdzie możesz znaleźć polskie produkty oferowane przez polskich sprzedawców, a przy tym produkty wysokiej jakości i w bardzo przystępnych cenach.

Targ pod Zamkiem specjalizuje się głównie w sprzedaży odzieży, a w ofercie na 150 pawilonach handlowych znajdziesz teraz:

• kurtki jesienne i zimowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci;

• ciepłe płaszcze;

• kurtki i płaszczyki przejściowe;

• odzież skórzaną i kożuchy;

• swetry i bluzy;

• buty zimowe;

• czapki, rękawiczki, szale, kominy, skarpety, torebki i wiele innych.

Na Targu pod Zamkiem kupisz odzież przejściową (np. na Wszystkich Świętych) oraz typowo zimową – z bawełny, wełny i angory. Wszystkie oferowane produkty powstały w Polsce, z doskonałej jakości materiałów i są sprzedawane przez legalnie działających przedsiębiorców, którzy wystawiają paragony uprawniające do reklamacji.

Szeroki wybór asortymentu i konkurencyjne ceny

Tym, co wyróżnia ofertę sprzedawców z Targu pod Zamkiem, jest zarówno ogromna różnorodność asortymentu, jak i korzystne ceny. Polskie ubrania różnią się znacząco jakością od odzieży produkowanej przez sieciówki. Nietrudno zauważyć, że sweter za 150 zł kupiony w pierwszej lepszej galerii handlowej będzie wyglądał dobrze tylko przez jeden sezon. Podobnie sprawa ma się z kurtkami, w których po jednym praniu zbija się wypełnienie albo z płaszczami, które, choć bardzo drogie, szybko się mechacą.

Odzież polskiej produkcji jest natomiast trwała nawet przez kilka lat, więc jej zakup to tak naprawdę oszczędność. Kupując polskie produkty, nie tylko zaopatrujesz się w rzeczy doskonałej jakości, ale też wspierasz polską gospodarkę.

Made in Poland

Sprzedawcy, od których kupujesz, płacą podatki w Polsce, a z tych podatków są później finansowane drogi, przedszkola i emerytury. Powodów, dla których warto kupować polskie produkty, jest naprawdę wiele, a równie wiele jest powodów, dla których warto kupować na Targu pod Zamkiem:

• Targ pod Zamkiem jest czynny przez 7 dni w tygodniu – wszystkie niedziele są tam handlowe.

• Stoiska są dostępne dla kupujących w godzinach od 9.00 do 17.00.

• Targ pod Zamkiem to największe targowisko w regionie z najszerszą ofertą produktową.

• Na terenie targu znajduje się duży parking a nieopodal przystanek autobusowy.

• Na terenie całego Targu pod Zamkiem możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

• Przy okazji zakupu ubrań możesz też kupić świeże warzywa i owoce na cosobotniej giełdzie.

Targ pod Zamkiem mieści się przy Al. Unii Lubelskiej. Więcej informacji o targowisku znajdziesz na stronie internetowej targpodzamkiem.pl. Zajdziesz tam między innymi aktualną gazetkę promocyjną i pełną ofertę.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.