Gdzie jest Mateusz? Zaginięcie studenta pierwszego roku na UMCS. Poszukiwania trwają

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Trwają poszukiwania zaginionego 19-latka, studenta pierwszego roku na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Mateusz wyszedł w ubiegłym tygodniu z miejsca zamieszkania i udał się w bliżej nieustalonym kierunku.

Zaginął student UMCS

Do zaginięcia w dniu 9 listopada około południa. Mateusz wyszedł z miejsca zamieszkania i udał się w bliżej nieustalonym kierunku. Ostatni kontakt z rodziną nawiązała 11 listopada. Od tamtej porty nikt go nie widział ani nie miał z nim kontaktu. Mateusz jest studentem pierwszego roku na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Rysopis zaginionego: 182 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego, waga 65 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne brązowe o długości około 10 cm, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. Brak znaków szczególnych. Nie ma informacji, w jakie ubrania był ubrany w chwili zaginięcia.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 7. w Lublinie tel. 47 811 49 20, adres: Lublin ul. Wyżynna 18 lub na numer alarmowy 112.

Aktualizacja 24.11.2022

Mateusz się odnalazł.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Może chciał spróbować męsko- męskiej przyjemności ❓
    Teraz to modne jest…
    Wsiadł fo auta jakiegoś pederasty kidnapera i…
    Zniknął 🤔