GDDKiA: Wszystkie drogi krajowe przejezdne; lokalnie ślisko i błoto pośniegowe

Warunki na drogach krajowych województwa lubelskiego, stan na godz. 21:00 25.01.2021 | fot. GDDKiA

Wszystkie drogi krajowe w województwie lubelskim są przejezdne. Na trasach krajowych pracuje 99 pojazdów zimowego utrzymania – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie. Drogowcy ostrzegają kierowców przed śliskimi jezdniami i zalegającym na nich błotem pośniegowym.

Wszystkie drogi krajowe w województwie lubelskim przejezdne

Śliskich dróg kierowcy mogą spodziewać się na S12, S17, S19, DK17, DK19, DK48, DK74 i DK82. Wszystkie drogi krajowe są przejezdne, lecz na drogach może zalegać błoto pośniegowe. Opady śniegu w województwie lubelskim są prognozowane do wtorku do godzin porannych. Zobacz aktualne alerty pogodowe dla województwa lubelskiego TUTAJ.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.