GDDKiA: Wszystkie drogi krajowe przejezdne; lokalnie ślisko i błoto pośniegowe

warunki na drogach wojewodztwa lubelskiego
Warunki na drogach krajowych województwa lubelskiego, stan na godz. 21:00 25.01.2021 | fot. GDDKiA

Wszystkie drogi krajowe w województwie lubelskim są przejezdne. Na trasach krajowych pracuje 99 pojazdów zimowego utrzymania – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie. Drogowcy ostrzegają kierowców przed śliskimi jezdniami i zalegającym na nich błotem pośniegowym.

Wszystkie drogi krajowe w województwie lubelskim przejezdne

Śliskich dróg kierowcy mogą spodziewać się na S12, S17, S19, DK17, DK19, DK48, DK74 i DK82. Wszystkie drogi krajowe są przejezdne, lecz na drogach może zalegać błoto pośniegowe. Opady śniegu w województwie lubelskim są prognozowane do wtorku do godzin porannych. Zobacz aktualne alerty pogodowe dla województwa lubelskiego TUTAJ.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.