Gang Swojaków w Biedronce. Nowe maskotki zastąpią Fajniaki. Od kiedy?

gang fajniaków biedronka maskotki naklejki
Maskotki Gangu Fajniaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

Mamy dobrą wiadomość dla klientów sklepów sieci Biedronka. Już wkrótce sieć ogłosi start nowego programu lojalnościowego. Gang Swojaków zastąpi ubiegłoroczne Fajniaki.

Gang Swojaków w sklepach Biedronka

26 sierpnia sieć Biedronka ogłosi start nowego programu lojalnościowego dla swoich klientów. W 2016 i 2017 roku klienci mogli otrzymać pluszaki z Gangu Świeżaków, w 2018 i 2019 z Gangu Słodziaków, a w 2020 r. w ramach promocji pojawiły się maskotki z Gangu Fajniaków.

W 2021 roku w sklepach Biedronka pojawią się maskotki z serii Gang Swojaków. Na razie nie wiadomo, jakimi maskotkami będą Swojaki, dopiero dowiemy się w czasie ogłoszenia startu promocji. Prawdopodobnie wzorem poprzednich akcji klienci za zakupy w Biedronce będą zdobywać naklejki, które następnie będą mogli wymieniać na pluszaki.

AKTUALIZACJA: Gang Swojaków w Biedronce od 26 sierpnia. Jak wyglądają nowe leśne maskotki? [NAGRANIE]

Biedronka podczas ostatniej akcji wydała ok. 8 milionów maskotek z serii Gang Fajniaków, a klienci sieci zebrali ok. 620 milionów naklejek. Największą popularnością cieszył się Piesek Piotruś. Tuż za nim uplasowało się Drzewo Dobromir, a podium zamyka Kropla Ksenia. Mali odbiorcy pokochali nie tylko same Fajniaki, ale i książki o ich przygodach. Wszystkie 3 tytuły rozeszły się w imponującej liczbie ok. 1,2 mln egzemplarzy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.