Gang Swojaków w Biedronce od 26 sierpnia. Jak wyglądają nowe leśne maskotki?

Gang Swojaków w Biedronce od 26 sierpnia
Gang Swojaków w Biedronce od 26 sierpnia | zrzut w reklamy

Od 26 sierpnia we wszystkich sklepach sieci Biedronka będą dostępne nowe maskotki z serii Gang Swojaków. Swojaki zastąpią Fajniaki. Czy nowe leśne maskotki przypadną do gustu klientów?

Od kiedy Gang Swojaków w Biedronce?

Po olbrzymim sukcesie Słodziaków, Świeżaków i Fajniaków w Biedronce pojawią się nowe maskotki. Tym razem klienci będą zbierać naklejki na Gang Swojaków. Od czwartku 26 sierpnia we wszystkich sklepach Biedronka będą dostępne Swojaki. Gang Swojaków to maskotki przypominające dziesięć leśnych zwierząt, podobnie jak Gang Słodziaków.

Jak wygląda Gang Swojaków?

Gang Swojaków 2021: jakie maskotki

Ujęcia z reklamy promującej Gang Swojaków sugerują, że w nowej promocji Biedronki do zdobycia będą maskotki Swojaków symbolizujące leśne zwierzęta, m.in. pająka, bociana Bolka, rysia, wiewiórkę, żółwia, żubra, wilka czy sowę. Poznaj szczegóły (kliknij w czerwony tytuł): Gang Swojaków w Biedronce. Wiemy, jak wyglądają i nazywają się nowe maskotki [ZDJĘCIA]

Swojaki w Biedronce stały się także bohaterami nowej książki opowiadającej o ich przygodach. Wszystkie maskotki oraz książkę będzie można zdobyć za darmo dzięki regularnym zakupom w sieci Biedronka.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.