Gang Swojaków w Biedronce. Wiemy, jak wyglądają i nazywają się nowe maskotki

Ulotka Gang Swojaków w Biedronce
Ulotka Gang Swojaków w Biedronce

26 sierpnia do sklepów Biedronka trafił Gang Swojaków. Po Świeżakach, Słodziakach i Fajniakach przyszedł czas na Swojaki. Wiemy, jak wyglądają i nazywają się nowe maskotki.

Gang Swojaków w Biedronce. Jakie maskotki?

Książki, naklejki i maskotki Biedronki cieszą się niesłabnącym od lat powodzeniem. Sieć dobrze o tym wie, dlatego od 26 sierpnia (26.08.2021) wprowadziła do swoich sklepów nowe maskotki. Akcji towarzyszy hasło „Zakochaj się w naszej polskiej przyrodzie”, dlatego nowy gang nosi nazwę Gang Swojaków.

Tym razem klienci Biedronki mogą zbierać maskotki z serii Gang Swojaków. W kolekcji znajdą się Magiczne Swojaki: Żółw Zenek, Bocian Bolek, Meduza Milena, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Wiewiórka Wiola, oraz Zagrożone Swojaki: Żubr, Sóweczka, Wilk, Morświn, Jeż i Ryś.

Punkty można zbierać do 20 listopada 2021 r. we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. Odbiór maskotek jest natomiast możliwy do 1 grudnia tego roku lub do wyczerpania zapasów. Czytaj więcej: Gang Swojaków w Biedronce. Do kiedy można zbierać naklejki? Ostatnie dni zbierania naklejek

W jaki sposób można zdobyć Swojaka?

Darmowe Swojaki są dostępne dla osób, które uzbierają odpowiednią liczbę naklejek, przyznawanych za zakupy w Biedronce. Magicznego Swojaka można wziąć ze sobą do domu w zamian za 80 naklejek, a za 60 naklejek Zagrożonego Swojaka. 20 naklejek uprawnia nas do odbioru darmowej książki Renaty Piątkowskiej „Gang Swojaków”. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł.

Jeśli ktoś nie chce zbierać naklejek, a chciałby zakupić maskotki Swojaków to będą one sprzedawane w cenach regularnych: Magiczny Swojak 49,99 zł oraz Zagrożony Swojak 39,99 zł.

Magicznego Swojaka:
★ można kupić za 49,99 zł,
★ można kupić za 24,99 zł po zebraniu 50 naklejek,
★ można odebrać za darmo po uzyskaniu 80 naklejek.

Zagrożonego Swojaka:
★ można kupić za 39,99 zł,
★ można kupić za 19,99 zł po zebraniu 40 naklejek,
★ można odebrać za darmo po uzyskaniu 60 naklejek.

Ulotka Gang Swojaków w Biedronce
Ulotka Gang Swojaków w Biedronce

Dodatkowe naklejki na Swojaki

Biedronka promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki Gang Swojaków. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż 5 naklejek. Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

★ z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka,

★ co najmniej jednego warzywa lub owocu,

★ produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł,

★ produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki.

Jak wygląda Gang Swojaków w Biedronce? Zdjęcia maskotek

Poniżej przedstawiamy zdjęcia Gangu Swojaków, których maskotki zostały podzielone na dwie kategorie: Magiczne Swojaki oraz Zagrożone Swojaki.

Maskotki Magiczne Swojaki: Żółw Zenek, Bocian Bolek, Meduza Milena, Sikorka Sonia, Raczek Romek i Wiewiórka Wiola
Maskotki Magiczne Swojaki: Żółw Zenek, Bocian Bolek, Meduza Milena, Sikorka Sonia, Raczek Romek i Wiewiórka Wiola
Maskotki Zagrożone Swojaki: Żubr, Sóweczka, Wilk, Morświn, Jeż i Ryś
Maskotki Zagrożone Swojaki: Żubr, Sóweczka, Wilk, Morświn, Jeż i Ryś
Maskotki Gang Swojaków w Biedronce
Maskotki Gang Swojaków w Biedronce

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.