Gang Słodziaków od 26 sierpnia w Biedronce. Jak wyglądają maskotki i jak je zdobyć?

Nowy Gang Słodziaków od poniedziałku 26 sierpnia w Biedronce | materiały prasowe

Gang Słodziaków pojawi się w Biedronce w najbliższy poniedziałek, 26 sierpnia. Czy nowe maskotki przypadną do gustu klientów? Sprawdź, jak wygląda nowa seria maskotek!

Gang Słodziaków to maskotki przypominające dziesięć leśnych zwierząt. Podobnie jak w poprzednich odsłonach akcji lojalnościowych Biedronki, będziemy mogli je zdobyć zbierając naklejki lub kupując je w normalnej cenie. Słodziakom towarzyszy książka „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”, która opisuje ich przygody.

Gang Słodziaków 2019: jakie maskotki

Nowy Gang Słodziaków to cztery duże i sześć małych pluszaków.

Duże pluszaki to:

* Borsuk Bartek
* Nietoperz Nikodem
* Dzięcioł Dominik
* Sarenka Hania

Oraz ich mali przyjaciele:

* Lisek Lucuś
* Pszczółka Pola
* Nietoperz Nikoś
* Dzięciołek Dominiczek
* Sówka Zosia
* Zajączek Zuzia

Kliknij w poniższy przycisk i zobacz zdjęcia nowych pluszaków

Stali się oni również bohaterami nowej książki opowiadającej o przygodach na leśnej polanie. Wszystkie maskotki oraz książkę będzie można zdobyć za darmo dzięki regularnym zakupom w sieci Biedronka.

Jak zdobyć za darmo Gang Słodziaków?

Nowa akcja Gang Słodziaków rozpoczyna się 26 sierpnia. By wziąć w niej udział, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki będzie można kolekcjonować do 17 listopada, a pluszaki i książkę odbierać do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Ile naklejek za zakupy?

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 40 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. lub do otrzymania za darmo Słodziaka Juniora.

Natomiast 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”. Tę wyjątkową pozycję będzie też można kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt., natomiast dużego Słodziaka w cenie 49,99 zł/szt.

Książka „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”

Jak szybko zebrać naklejki Gang Słodziaków?

Za zakupy o wartości 40 zł dostaniesz 1 punkt. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom, które są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.

Przykładowo: za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka na kwotę minimum 40 zł, wśród których znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będzie można otrzymać 4 naklejki (4 pkt). Przy analogicznych zakupach na kwotę min. 80 zł, liczba punktów wzrasta do 8.

Sposób na większą ilość naklejek Gang Słodziaków za zakupy w Biedronce

Pierwsza edycja Gangu Słodziaków

W pierwszej edycji Gangu Słodziaków bohaterami było 6 pluszaków: lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia. W sumie w rękach klientów znalazło się ponad 7 milionów Słodziaków. W ramach akcji wydano też trzy książki opowiadające o przygodach członków Gangu, które trafiły do ponad 2 milionów polskich domów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.