Festiwal Kolorów 2019 w Lublinie. Kiedy? Gdzie? Kto wystąpi? Sprawdź szczegóły!

33872683 1063094057172873 6760876658229510144 o
Festiwal Kolorów w Lublinie | fot. fot. Gabriela Wachocka / Festiwal Kolorów

Dobra muzyka, uśmiechnięci ludzie i zabawa kolorami holi. Przed nami najbardziej kolorowy dzień w roku, czyli Festiwal Kolorów 2019 w Lublinie. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Festiwal Kolorów 2019 rusza w trasę po Polsce już 7 raz. To najbardziej kolorowe wydarzenie w naszym kraju. Główną atrakcją jest barwny puder Holi, którym jest wspólnie wyrzucany w powietrze przez uczestników imprezy o pełnych godzinach.

W Lublinie Festiwal Kolorów odbędzie się ona 1 czerwca na błoniach Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka. W tym roku organizatorzy zaprosili DJ-ów: Verossi, Arandi, Exation oraz gwiazdę wieczoru: PlanBe. Na terenie wydarzenia pojawią się też foodtrucki.

Oprócz tego na uczestników będą czekały strefy sponsorskie. W strefie „Wawelu” „zaparkuje” magiczna trampolina Fresh & Fruity. To na niej, i w jej okolicach, będzie można „skakać do woli i obsypywać się kolorami”, a także robić niezwykłe zdjęcia. Startując zaś w wyścigu w workach, będzie można wygrać strzał z kolorowej bazooki.

Festiwal Kolorów w Lublinie został rozszerzony o festiwal balonów. Już 1 czerwca tysiące balonów zostanie wypuszczonych w niebo. Organizatorzy przygotowali setki balonów: tych dużych i tych gigantycznych.

Data: 1 czerwca
Lokalizacja: Błonia Browaru Perła, ul. Bernardyńska 15
Bilety: wstęp bezpłatny
Początek wydarzenia: od godz. 15.00

Kliknij tutaj i sprawdź godzinowy rozkład wydarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.