Fatalne skutki ulewy w Lublinie. Zapadła się jezdnia w centrum miasta

Zapadnięta jezdnia na ul. Jasnej w Lublinie
Zapadnięta jezdnia na ul. Jasnej w Lublinie | fot. czytelnik Maciej

Ulewa, która nęka Lublin, utrudnia ruch uliczny. W wielu miejscach studzienki nie nadążają z odprowadzaniem wody z jedni. W centrum miasta zapadła się jezdnia.

Zapadła się jezdnia na ul. Jasnej

O skutkach ulewy, która od poniedziałku wisi nad Lublinem informowaliśmy już we wcześniejszych komunikatach [Bystrzyca ponownie zalała ścieżkę rowerową i chodnik przy ul. Mełgiewskiej. Dziesiątki interwencji strażaków].

Tym razem zostaliśmy poinformowani, że na ul. Jasnej w centrum Lublina zapadła się jezdnia przy studzience na środku jezdni. Ulica w kierunku ul. Wieniawskiej została zamknięta. Wprowadzono objazdy przed ul. Karskiego do ul. Ewangelickiej.

ZOBACZ TAKŻE: Deszcz zalewa Lublin. Woda na ul. Budowlanej utrudnia przejazd. Kierowcy gubią tablice

Strażacy usuwają skutki ulewy

Strażacy otrzymali 122 zgłoszenia (stan na godz. 15:00): 58 z Lublina oraz 64 z terenu powiatu lubelskiego. 103 interwencje dotyczyły wypompowywania wody z zalanych budynków lub posesji, oraz 19 interwencji związanych z usuwaniem drzew lub konarów drzew powalonych na szlaki komunikacyjne.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.