Ewakuacja trzech galerii handlowych: VIVO Lublin, Felicity Lublin i Outlet Center Lublin. Na miejscu pracują policjanci

Ewakuacja trzech galerii handlowych: VIVO Lublin, Felicity Lublin i Outlet Center Lublin. Na miejscu pracują policjanci
Ewakuacja galerii handlowej VIVO Lublin przy al. Unii Lubelskiej | fot. czytelniczka Dorota

Pracownicy i klienci galerii handlowych VIVO Lublin, Felicity Lublin i Outlet Center Lublin zostali ewakuowani. Na miejscu pracują policjanci i straż pożarna.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 16.30 w trzech galeriach handlowych na terenie Lublina: VIVO Lublin przy al. Unii Lubelskiej, Felicity Lublin przy al. Witosa i Outlet Center Lublin przy ul. Mełgiewskiej.

Z przekazanych nam informacji wynika, że policja zarządziła ewakuację pracowników i klientów. Jak udało nam się ustalić właściciele galerii handlowych otrzymali wiadomości e-mail z informacją o podłożonej bombie w walizce.

Na miejscu pracują policjanci. Ustalają również kto jest odpowiedzialny za przesłanie takiej informacji. Klienci i pracownicy czekają na dworze przed drzwiami wejściowymi do obiektów handlowych.

AKTUALIZACJA: Alarm bombowy w galerii handlowej VIVO Lublin. Klienci nie mogli odebrać swoich samochodów

Alarm bombowy w Felicity Lublin. Klienci mogą bezpiecznie odebrać swoje samochody

Ewakuacja galerii handlowej VIVO Lublin przy al. Unii Lubelskiej | fot. czytelniczka Dorota
Ewakuacja galerii handlowej VIVO Lublin przy al. Unii Lubelskiej | fot. czytelniczka Dorota
Ewakuacja pracowników i klientów Outlet Center Lublin przy ul. Mełgiewskiej | fot. czytelnik Jakub
Ewakuacja pracowników i klientów Outlet Center Lublin przy ul. Mełgiewskiej | fot. czytelniczka Klaudia

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. ktoś musiał być bardzo rozpaczony że w walentynki jest sam… Więc pomyślał że się rozerwie patrząc na wiadomości na spotted 😀 hmm… najpierw sądy teraz galerie… co potem? policja znajduje brawurowo wytwórnię bimbru, skład narkołyków a głupka który bawi się w ten sposób nie da rady namierzyć ?

  2. Picie alkoholu w miejscu publicznym, kradziez taniej rzeczy ze sklepu to jest wykroczenie, ale angazowanie ogromnych sil i srodkow to moim zdaniem juz cos wiecej, chyba trzeba to zaaktualizowac w kodeksie prawnym bo samo pokrycie gigantycznych kosztow to jedno, ale w tym czasie ktos naprawde moze potrzebowac pomocy, ale jej nie otrzyma bo sluzby beda zaangazowane w szukanie nieistniejacej bomby… Ale z drugiej strony tak pozniej sie zastanawialem czy to nie byly przypadkiem cwiczenia, bardzo realistyczne, w jednym czasie i kilku miejscach jednoczesnie aby sprawdzic gotowosc do dzialania bo mialem okazje obserwowac i pewna sytuacja dala mi duzo do myslenia … 😀

  3. A jeśli ruskie trole wyślą hybrydowego maila do wszystkich galeri i marketów to stanie cały kraj?