Alarm bombowy w Felicity Lublin. Klienci mogą bezpiecznie odebrać swoje samochody

IMG 20200204 170627
Centrum handlowe Felicity Lublin | fot. Dominik Wąsik

Alarm bombowy w centrum handlowym Felicity Lublin. Powodem była informacja o bombie, która miała „zaraz wybuchnąć”. Podobne alarmy były również w VIVO Lublin i Outlet Center Lublin.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ewakuacja trzech galerii handlowych: VIVO Lublin, Felicity Lublin i Outlet Center Lublin. Na miejscu pracują policjanci

Informację o podłożonej bombie w centrum handlowym Felicity Lublin przy al. Witosa służby otrzymały w piątek około godz. 16.30. Do administracji centrum handlowego przesłano wiadomość e-mailową z groźbą o podłożeniu bomby i informacją, że może dojść do eksplozji.

Policjanci postanowili o ewakuacji pracowników i klientów. Na czas pracy służb zamknięto obiekt handlowy, w tym wszystkie sklepy, działające w środku kino Cinema City oraz parkingi. O godz. 21.50 czynności policji na terenie obiektu się zakończyły. Klienci mogą bezpiecznie odebrać samochody z parkingu Felicity Lublin.

Na szczęście sygnał o niebezpiecznych materiałach w Felicity Lublin się nie potwierdziły. Policja będzie teraz prowadziła działania mające na celu ustalenie sprawcy fałszywego alarmu bombowego.

Zgodnie z obecnie obowiązującym prawem takie zachowanie jest zaliczane do wykroczeń i stanowi czyn podlegający karze. Osoba, która swoim zachowaniem wywoła nieuzasadniony alarm, w który zaangażują się służby takie jak straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe, może trafić do aresztu, zostać skazana na karę ograniczenia wolności lub konieczności zapłacenia grzywny.

CZYTAJ TAKŻE: Alarm bombowy w galerii handlowej VIVO Lublin. Klienci nie mogli odebrać swoich samochodów

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.