Ewakuacja Cinema City w Lublinie. Widzowie musieli opuścić kino. Sprawdź, co zrobić

cinema city 03
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Cinema City

Alarm bombowy w Felicity Lublin przerwał walentynkowe randki setkom widzów w Cinema City 14 lutego. Sieć kin zapowiada, że klienci otrzymają zwrot pieniędzy lub voucher na dowolny film.

W piątek, 14 lutego około godz. 16.30 Felicity Lublin – największa galeria handlowa w Lublinie została ewakuowana. Obiekt musieli opuścić wszyscy pracownicy i klienci, w tym widzowie Cinema City, którym przerwano seans. W komunikacie klienci usłyszeli, że powodem są „kłopoty techniczne”.

Ostatecznie okazało się, że ktoś wszczął alarm bombowy. Do administracji centrum handlowego przesłano wiadomość e-mailową z groźbą o podłożeniu bomby i informacją, że może dojść do eksplozji. Podobna sytuacja miała miejsce w galerii handlowej VIVO Lublin oraz Outlet Center Lublin.

Przerwany seans filmowy w Cinema City przez alarm bombowy

Klienci działającego kina Cinema City w Felicity Lublin musieli w środku seansów filmowych opuścić kino i galerię handlową.

W związku z piątkowym „alarmem pożarowym” w Felicity Lublin ominął mnie seans w Cinema City. Miałem zarezerwowane, a tym samym zakupione dwa miejsca. Czy kino w takiej sytuacji zwraca koszty lub można te bilety wykorzystać w innym terminie? Na pewno wiele osób miało podobną sytuację, czy ktoś coś w tej sprawie działał i pokieruje co można zrobić?” – pyta jeden z naszych Czytelników.

Sieć Cinema City uspokaja i zapowiada, że klienci kin, których wstrzymana została praca, otrzymają zwrot pieniędzy za bilety, albo dostaną vouchery na dowolny film, które będą mogli wykorzystać w wybranym przez siebie terminie.

Wszystkich naszych klientów, którym ewakuacja centrum handlowego przerwała seans lub ich seans został z tego powodu odwołany, prosimy o kontakt pod adresem mejlowym: [email protected]” – mówi Małgorzata Sędzińska, przedstawicielka marketingu Cinema City. – „Klienci, w zależności od preferencji, będą mogli wybrać zwrot pieniędzy za bilety albo voucher na dowolny film, który będą mogli wykorzystać w wybranym przez siebie terminie” – zapowiada.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.