Ważny temat? Prześlij newsa!

Ekipa filmowa na Al. Racławickich. Kierowcy na objazd, a piesi przymusowy spacer Ogrodem Saskim

Spotted Lublin

Punktualnie o godz. 18:00 drogowcy zamknęli dla ruchu odcinek Al. Racławickich na wysokości Ogrodu Saskiego. Na ulicę wkroczyła ekipa filmowa, która w tym miejscu realizuje zdjęcia do zagranicznej produkcji sci-fi. Zamknięte Al. Racławickie O tym, że kierowców i pieszych czekają utrudnienia, pisaliśmy rano. Punktualnie o godz. 18:00 odcinek Al. Racławickich od skrzyżowania z ul. Łopacińskiego […]

Zamknięcie odcinka Al. Racławickich na potrzeby zdjęć do filmu

Zamknięcie odcinka Al. Racławickich na potrzeby zdjęć do filmu | fot. Dominik Wąsik

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

Punktualnie o godz. 18:00 drogowcy zamknęli dla ruchu odcinek Al. Racławickich na wysokości Ogrodu Saskiego. Na ulicę wkroczyła ekipa filmowa, która w tym miejscu realizuje zdjęcia do zagranicznej produkcji sci-fi.

Zamknięte Al. Racławickie

O tym, że kierowców i pieszych czekają utrudnienia, pisaliśmy rano. Punktualnie o godz. 18:00 odcinek Al. Racławickich od skrzyżowania z ul. Łopacińskiego do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury został zamknięty dla samochodów.

Na zamknięty odcinek ulicy mogą teraz wjechać tylko pojazdy komunikacji miejskiej. Na miejscu pojawili się strażnicy miejscy, którzy pilnują, by inne pojazdy nie wjechały w to miejsce.

Ulica będzie zamknięta do piątku (5 kwietnia) do godz. 6 rano. Objazd dla kierowców jest poprowadzony ulicami Łopacińskiego, Skłodowskiej-Curie i Lipową.

Objazd na Al. Racławickich
Objazd na Al. Racławickich | fot. Dominik Wąsik

Spacer Ogrodem Saskim

Utrudnienia związane z zamknięciem Al. Racławickich dotyczą również pieszych. Ci poruszający się chodnikiem po stronie Ogrodu Saskiego, na tym odcinku, są skierowani na równoległe przejścia alejką Ogrodu Saskiego. Przy skrzyżowaniu z ul. Lipową piesi mogą tylko dojść do przystanku komunikacji miejskiej.

Natomiast osoby poruszające się chodnikiem po stronie Centrum Spotkania Kultur są kierowani na obejście ul. Skłodowskiej-Curie.

Zamknięty chodnik na Al. Racławickich
Zamknięty chodnik na Al. Racławickich | fot. Dominik Wąsik
Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check