Dziurawe ulice Lublina. Drogowcy prowadzą prace w kilku miejscach jednocześnie. Opóźnienia komunikacji miejskiej

sfrezowany odcinek ulicy głębokiej. w oddali samochód ciężarowy i frezarka drogowa
Naprawa jezdni na ul. Głębokiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Od kilku dni na terenie Lublina prowadzone są docelowe prace związane z pozimową naprawą ulic. Drogowcy prowadzą prace w kilku miejscach jednocześnie. Wiąże się to z utrudnieniami w ruchu i opóźnieniami komunikacji miejskiej.

Opóźnienia autobusów i trolejbusów

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, iż z uwagi na prace interwencyjne w zakresie naprawy nawierzchni drogowych, mogą występować opóźnienia w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Dotyczy to szczególnie linii kursujących w okolicy ul. Diamentowej, Budowlanej, Herberta, Wojciechowskiej i Głębokiej.

Pasażerowie mogą na żywo obserwować, gdzie obecnie znajdują się poszczególne pojazdy komunikacji miejskiej. Wystarczy wejść na stronę https://sip.ztm.lublin.eu/, a następnie wybrać, o jaki numer linii chodzi i kierunek, w jakim się porusza. Ukaże nam się mapa z poszczególnymi pojazdami i ich opóźnieniami.

Na tej mapie sprawdzisz położenie każdego autobusu i trolejbusu, a także jego opóźnienie
Na tej mapie sprawdzisz położenie każdego autobusu i trolejbusu, a także jego opóźnienie | fot. sip.ztm.lublin.eu

Dziś (28.02) wrócimy jeszcze do tematu pozimowej naprawy ulic Lublina. Przedstawimy listę ulic objętych tym zadaniem, ale również ujawnimy kwotę, jaka została już wydana na naprawę ulic w tym roku. Przypomnijmy, że miasto na poprawę stanu lubelskich dróg chce przeznaczyć dodatkowe 3 mln zł.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Rozumiem latanie, frezowanie. Jadąc Kunickiego napotkałem na niesamowite zjawisko. Zfrzowane kawałki ulicy a metr dalej pozostawiony ser szwajcarski. .. rozumiem że jakiś inżynier tego do frezowania nie przewidział??