Dziś rusza sprzedaż karnetów na mecze Platinum Motoru Lublin. W ubiegłym roku wystarczyło zaledwie 30 sekund

Platinum Motor Lublin - Cellfast Wilki Krosno

W poniedziałek, 27 listopada od godziny 20:24 ruszy sprzedaż karnetów na mecze Platinum Motoru Lublin w sezonie 2024. W ubiegłym roku 7,5 tys. karnetów rozeszło się w zaledwie 30 sekund. Czy lubelscy kibice poprawią swój wynik?

Karnety na mecze Platinum Motoru Lublin

W poniedziałek, 27 listopada od godziny 20:24 na platformie sprzedażowej eventim odbędzie się otwarta sprzedaż karnetów na fazę zasadniczą rozgrywek Platinum Motoru Lublin w sezonie 2024 na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie.

Przypomnijmy, że ubiegłym roku lubelskim kibicom wystarczyło zaledwie 30 sekund na wykupienie wszystkich wejściówek z puli 7,5 tys. karnetów. Dodajmy, że stadion żużlowy przy Al. Zygmuntowskich może pomieścić niespełna 9 tys. osób.

Ceny karnetów Platinum Motor Lublin. Ile kosztują?

W sprzedaży znajdą się karnety na miejsca nienumerowane (normalne, ulgowe oraz dziecięce) oraz numerowane na trybunę główną. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 4 karnety.

  • Karnet trybuna główna – 800 zł
  • Karnet normalny – 450 zł
  • Karnet ulgowy – 380 zł
  • Karnet dziecięcy – 200 zł

Karnet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 26. roku życia włącznie, emerytów i rencistów oraz osoby niepełnosprawne.

Karnet dziecięcy przysługuje dzieciom od 2 lat do końca szkoły podstawowej.

Zobacz także: Platinum Motor Lublin podał ceny karnetów na sezon 2024. Kibice będą musieli sięgnąć głębiej do kieszeni

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.