Platinum Motor Lublin podał ceny karnetów na sezon 2024. Kibice będą musieli sięgnąć głębiej do kieszeni

Pełne trybuny kibiców na stadionie żużlowym Z5
Pełne trybuny kibiców na stadionie żużlowym Z5 | fot. Platinum Motor Lublin

Kibice Platinum Motoru Lublin już mogą szykować się do zakupu karnetów na przyszłoroczny sezon na stadionie żużlowym Z5 przy Al. Zygmuntowskich. Sprzedaż wystartuje w najbliższy poniedziałek, 27 listopada.

Platinum Motor Lublin karnety 2024

Platinum Motor Lublin rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2024, w którym będzie walczyć o trzeci tytuł Mistrza Polski z rzędu. Karnety obowiązywać będą tylko na rundę zasadniczą. Sprzedaż karnetów ruszy w poniedziałek 27 listopada o godz. 20:24 za pośrednictwem strony i aplikacji eventim.pl.

W sprzedaży znajdą się karnety na miejsca nienumerowane (normalne, ulgowe oraz dziecięce) oraz numerowane (trybuna główna). Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 karnety.

W nadchodzącym sezonie żużlowym kibice koziołków będą musieli sięgnąć głębiej do kieszeni. Najtańsze karnety dla osoby dorosłej to wydatek rzędu 450 zł (było 420 zł). Tyle kosztuje miejsce nienumerowane. Miejsca numerowane na trybunie głównej to najdroższe wejściówki – 800 zł (było 700). Dostępne są także karnety ulgowe – 380 zł (było 350 zł) oraz dziecięce dla najmłodszych – 200 zł (było 175 zł).

Nie poznaliśmy jeszcze cen biletów jednorazowych.

Ceny karnetów na rundę zasadniczą PGE Ekstraligi 2024

  • Karnet trybuna główna – 800 zł
  • Karnet normalny – 450 zł
  • Karnet ulgowy – 380 zł
  • Karnet dziecięcy – 200 zł

Karnet ulgowy dotyczy młodzieży uczącej się, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów oraz osoby niepełnosprawne. Karnet dziecięcy dotyczy dzieci od 2 lat do końca szkoły podstawowej.

Sprzedaż karnetów na sezon 2024 odbędzie się jednoetapowo.

Platinum Motor Lublin - cena karnetów na sezon 2024
Platinum Motor Lublin – cena karnetów na sezon 2024 | materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.