Dzień szpilek 2020. Załóż szpilki, zrób zdjęcie i pomóż dzieciom! Poznaj szczegóły

zdjęcie w szpilkach
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Dzisiaj obchodzimy Ogólnopolski Dzień Szpilek 2020. Robiąc zdjęcie w szpilkach wspierasz fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Poznaj szczegóły!

Wszyscy wiemy, że to kobiety kochają buty i chcą ich posiadać możliwie najwięcej par. Bez względu na to, czy mówimy o sandałach, balerinach, klapkach, czy szpilkach, które dziś mają wyjątkową moc pomagania.

II Ogólnopolski #DzienSzpilek

Dlaczego by tego nie wykorzystać i zrobić dobry uczynek drugiemu człowiekowi? No właśnie. Na szali leży zdrowie i życie dzieci chorych na raka. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że każda złotówka przeznaczona na leczenie i ratowanie ludzkiego życia jest ważna.

Dlatego apelujemy do Was, bo pomaganie jest łatwe i daje wiele radości.
Włączcie się w tą akcję.

Dzień Szpilek 2020

Ogólnopolski Dzień Szpilek: Załóż Szpilki i Pomagaj Dzieciom Chorym na Raka! ZASADY:

1. W dniu 25 września 2020, zrób zdjęcie swoim szpilkom (założonym lub nie).

2. Opublikuj je w formie posta na Facebooku lub Instagramie koniecznie użyj hashtagu #DzienSzpilek.

3. Post opublikuj jako publiczny.

Za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane na Instagramie lub Facebooku 25.09.2020 r., posiadające hashtag #DzienSzpilek oraz spełniające kryteria regulaminu, Moliera 2 przekaże 2 zł na rzez fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

„Poprzez akcję #DzienSzpilek chcemy pokazać, że każdy może pomagać w bardzo prosty sposób. Moliera 2 specjalizuje się w sprzedaży szpilek, dlatego właśnie je chcemy wykorzystać w słusznej i cennej sprawie. Użyjemy siły mediów społecznościowych, aby zaszczepić w ludziach chęć niesienia pomocy. Pamiętajmy o tym, że pomaganie uskrzydla” – mówi Przemek Dankowski, koordynator akcji.

Fundacja od 30 lat z pozyskanych środków kupuje drogie nierefundowane leki oraz nowoczesny sprzęt medyczny, finansuje terapie i rehabilitacje, a także prowadzi unikatową w skali kraju Klinikę Mentalną, w której wsparcie psychologiczne otrzymują nie tylko pacjenci, ale także ich rodzice.

To już druga edycja akcji!

Podczas I edycji #DzienSzpilek podczas 24h na Facebooku oraz Instagramie opublikowanych zostało ponad 15 000 postów, dzięki czemu Moliera 2 przekazało na konto fundacji Alivia 31 250 pln! Pomaganie jeszcze nigdy nie było takie proste. Ty także możesz pomóc!

Wszystkie informacje na temat akcji są dostępne w wydarzeniu https://facebook.com/events/314898373079141

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.