Duża awaria ciepłownicza w Lublinie. Wiele budynków bez ciepłej wody i ogrzewania

ogrzewanie grzejnik kaloryfer
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trwają prace związane z usuwaniem awarii sieci ciepłowniczej w Lublinie. Od popołudnia bez ogrzewania i ciepłej wody są setki mieszkańców naszego miasta.

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje, że w związku z usuwaniem awarii na sieci ciepłowniczej od piątku 3 stycznia od godz. 13.00 do soboty 4 stycznia do godzin południowych nastąpi przerwa w dostawie ciepła na cele centralnego ogrzewania i ciepłej wody do budynków na Czechowie.

Chodzi o budynki przy ulicach:

* Kurantowej 3, 4, 5, 6, 8
* Skołuby 1, 2, 3, 5, 8, 10
* Kiepury 5, 5b, 9, 11, 11a, 12, 13, 14, 15
* Prząśniczki 2, 5
* Chęcińskiego 1, 2, 6
* Kosmowskiej 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 3
* Rogowskiego 1, 3, 5, 7, 9
* Kompozytorów Polskich 8, 8a

Obecnie z pracy wyłączona jest sieć ciepłownicza DN 600 wzdłuż ul. Smorawińskiego na odcinku od ul. Północnej do skrzyżowania z al. Kompozytorów Polskich. Wyłączony odcinek sieci ma 43 lata i przewidziany jest do modernizacji w lecie bieżącego roku” – mówi Jarosław Boroch z Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.