Drogowcy wycięli asfalt na ul. Lwowskiej. Kierowcy muszą omijać dziury

Drogowcy wycięli dziury w asfalcie na ul. Lwowskiej
Drogowcy wycięli dziury w asfalcie na ul. Lwowskiej | fot. reporter Janusz Żychowicz

Drogowcy pojawili się w środę na ul. Lwowskiej, gdzie na całym odcinku tej ulicy wycieli kilkanaście dziur w asfalcie. W jakim celu?

Dziury na ul. Lwowskiej

Drogowcy kontynuują pozimowe naprawienia dziurawych ulic na terenie Lublina. W środę (15.05) można było ich spotkać na ul. Lwowskiej. Od ronda Dmowskiego do ronda Berberckiego zrobili kilkanaście dziur w asfalcie. Dziury mają po ok. 4-5 centymetrów głębokości.

Zaraz po zjechaniu z ronda Dmowskiego w kierunku ul. Lwowskiej ustawili oznakowanie informujące o ubytkach w jezdni i ograniczeniu prędkości do 30 km/h. Prawdopodobnie od czwartku drogowcy przystąpią do prac związanych z załataniem dziur świeżym asfaltem.

Apelujemy do kierowców o zwrócenie na to uwagi, bo część może po prostu nie zauważyć tego i z większą prędkością wjechać w ubytek, powodując kosztowne uszkodzenie pojazdu.

ZDJĘCIA

Ubytki w jezdni - ograniczenie prędkości do 30 km/h na ul. Lwowskiej
Ubytki w jezdni – ograniczenie prędkości do 30 km/h na ul. Lwowskiej | fot. reporter Janusz Żychowicz
Drogowcy wycięli dziury w jezdni na ul. Lwowskiej
Drogowcy wycięli dziury w jezdni na ul. Lwowskiej | fot. reporter Janusz Żychowicz

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.