Drogowcy wycięli asfalt na skrzyżowaniu, ale zapomnieli o pachołkach. „Niedługo ktoś straci oponę albo spowoduje kolizję”

Wycięty asfalt na skrzyżowaniu ul. Krańcowej z Drogą Męczenników Majdanka
Wycięty asfalt na skrzyżowaniu ul. Krańcowej z Drogą Męczenników Majdanka | fot. czytelnik Sebastian

Drogowcy wycięli asfalt na skrzyżowaniu ul. Krańcowej z Drogą Męczenników Majdanka i zostawili dziurę bez jej odpowiedniego oznakowania, przez co kierowcy przejeżdżający przez skrzyżowanie z impetem wjeżdżali w wyrwę.

Wycięli asfalt i zostawili pułapkę

O sprawie zaalarmował nas jeden z Czytelników.

„Ku przestrodze z tymi wycinkami asfaltu. Niedługo ktoś straci oponę albo spowoduje większą kolizję. Pomimo znaku 'roboty drogowe’ ciężko spodziewać się takiej wycinki zaraz przy przejściu i za uskokiem, bezpośrednio na skrzyżowaniu, w deszczową noc. Jak to ominąć? Wjechać w wysepkę z pieszymi, czy zajechać komuś drogę? Przy wiadukcie PKP na fabrycznej udało się postawić pachołki – tutaj chyba zabrakło” – pisze czytelnik Sebastian.

Na dowód przesyła nagranie całej sytuacji.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ostatnio wszystkie wycięcia w asfalcie na męczenników Majdanka tak wyglądały 🙂 a co najlepsze pachołek pojawił się następnego dnia na już załatanym kawałku. Mistrzostwo, ale tu jest Polska, tu się tak żyje.