Dowiedzieli się, że ma przy sobie narkotyki i nimi handluje. 15-latek wpadł w ręce policji

marihuana narkotyki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Kryminalni zatrzymali 15-latka, przy którym znaleźli kilkadziesiąt gramów haszyszu i marihuanę. Nastolatek nie chciał wpuścić policjantów do swojego pokoju. Tam też były narkotyki.

W piątkowy wieczór łukowscy kryminalni dowiedzieli się, że na mieście jest nastolatek, który ma ze sobą narkotyki i może nimi handlować. Patrolując ulice miasta, policjanci zauważyli opisanego nastolatka w pobliżu jednego z osiedli mieszkaniowych. Kontrolowany przez funkcjonariuszy 15-latek z gminy Łuków mówił, że nie ma nic wspólnego z narkotykami.

Kryminalni nie uwierzyli w jego zapewnienia i sprawdzając jego odzież,  znaleźli przy nim plastikowy pojemnik, w którym było kilkadziesiąt kulek zrobionych z brązowej substancji, a także foliowy woreczek z zielonym suszem. Po sprawdzeniu okazało się, że kulki były zrobione z ponad 25 gramów haszyszu, a w woreczku była marihuana.

Funkcjonariusze razem z nastolatkiem pojechali do jego domu. 15-latek nie chciał otworzyć, zamkniętych na klucz, drzwi swojego pokoju. Wkrótce okazało się dlaczego. Kryminalni przeszukując to pomieszczenie znaleźli ponad 170 gramów haszyszu i blisko 15 gramów marihuany. 15-latek tłumaczył policjantom, że haszysz i marihuanę zakupił w „internecie”.

Wszystkie narkotyki nastolatka zostały zabezpieczone, a on sam pozostał w domu pod opieką rodziców. Wkrótce sprawą 15-latka zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szkoda ze ten cały haszysz to dopalacze które kosztują 10 złoty za gram a ludzi sadzają za haszysz to jest prawo ponad prawe hah
    Ten fake haszysz jest robiony na chemi po kosztach która jest legalna chodź nie twierdzę że zdrowa 🙂