Domowa awantura z kijem bejsbolowym w roli głównej. 57-latek ciężko pobity trafił do szpitala

Pobicie we Włodawie
Pobicie we Włodawie. Kobiety zaatakowały mężczyznę | fot. policja

Funkcjonariusze z komendy policji we Włodawie zatrzymali kobiety odpowiedzialne za atak na 57-letniego mężczyznę, który doprowadził do poważnego uszczerbku na zdrowiu. Jedna z napastniczek używała kija bejsbolowego, a druga biła i kopała go po całym ciele. Za popełnione przestępstwo mogą zostać skazane na karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Z raną głowy zgłosił się do szpitala

W czwartek przed godziną 23:00, dyżurny z włodawskiej komendy otrzymał informację od lekarza o pacjencie, który trafił na izbę przyjęć z raną głowy spowodowaną uderzeniem kijem. Przybyli do szpitala policjanci otrzymali informację, że stan mężczyzny się pogorszył i wymaga natychmiastowej operacji. Przetransportowano go do lubelskiego szpitala.

karetka pogotowie autobus mpk ztm lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Sprawcą obrażeń okazały się dwie kobiety

Personel medyczny przekazał policjantom, że za obrażeniami ciała stoi siostra jej byłej partnerki. Trop ten okazał się właściwy. Policjanci przed blokiem jak i w mieszkaniu byłej partnerki pokrzywdzonego ujawnili liczne krwawe ślady. Okazało się, że 57-latek pod pretekstem zabrania swoich rzeczy odwiedził byłą konkubinę.

Powodem awantury zazdrość i odrzucenie

57-letni mężczyzna, pod pretekstem odzyskania swoich przedmiotów, odwiedził swoją byłą partnerkę w jej mieszkaniu. Po zauważeniu, że w jej lokalu przebywa inny mężczyzna, zaatakował go, zadając ciosy po całym ciele.

kajdanki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Wybiegła z mieszkania i zaczęła krzyczeć Pomocy!

Kobieta nie potrafiła rozdzielić dwóch walczących mężczyzn. Wyszła na klatkę schodową i rozpoczęła wołanie o pomoc. W tym samym budynku mieszkały jej siostra i matka, które, słysząc jej krzyki, natychmiast wyszły, zabierając ze sobą drewniany kij. Kiedy 44-latka zobaczyła byłego partnera siostry, zaatakowała go kijem, zadając ciosy po całym ciele. Jednocześnie 65-latka biła i kopała mężczyznę.

Po całym zajściu ponownie udały się do mieszkania, Policjanci zatrzymali kobiety oraz zabezpieczyli drewniany kij. W chwili zatrzymania młodsza z kobiet była nietrzeźwa. Miała blisko 2,5 promila alkoholu w organiźmie. Obie zostały przesłuchane i nie przyznały się do przedstawionego zarzutu. Grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.