Doładuj pojazd elektryczny pod sklepem sieci Biedronka. 30 minut ładowania odpowiada 200 km zasięgu

Podczas zakupów w Biedronce podładujesz elektryka
Podczas zakupów w Biedronce podładujesz elektryka | fot. materiały prasowe

Możliwość doładowania pojazdu podczas codziennych zakupów przy sklepach to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również czasu. Już wkrótce zrobisz to pod Biedronką, podczas codziennych zakupów.

Metody płatności za ładowanie pojazdu elektrycznego pod Biedronką

termin płatniczy karta płatnicza kredytowa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Korzystanie z urządzeń zlokalizowanych przy sklepach sieci Biedronka nie wymaga zakładania konta, używania aplikacji, ani opłacania jakiegokolwiek abonamentu. Możliwe będą różne formy płatności: kartą bankową poprzez wbudowany terminal do kart płatniczych, kodem QR bez rejestracji, a także kartą RFiD w ramach roamingu (dzięki czemu obsłużeni zostaną również abonenci innych dostawców usługi ładowania).

Czytaj więcej o stacjach ładowania pod Biedronką

Ponad 600 stacji ładowania do 2024 roku – 150 w tym roku

Do końca 2024 roku stacje ładowania pojawią się w 600 lokalizacjach przy sklepach sieci Biedronka zarówno w wielkich aglomeracjach, jak i mniejszych miastach, a każde urządzenie jednocześnie będzie mogło ładować do trzech aut. Tym samym powstanie 1800 punktów ładowania, których operatorem jest Powerdot. Jeszcze w tym roku powstanie co najmniej 150 tego typu urządzeń przy sklepach sieci Biedronka w całej Polsce.

Sklep Biedronka
Sklep Biedronka | materiały prasowe Biedronka

Dzięki takim akcjom nastawionym na elektromobilność każdy zakątek kraju będzie miał dostęp do szybkich ładowarek dla samochodów elektrycznych i hybrydowych. Pierwsze z nich wystartowały 11 lipca w Warszawie — informuje sieć Biedronka.

Co sądzicie o takim pomyśle Biedronki? Korzystacie z elektromobilności?

Szybkie ładowarki pod Biedronkami
Ładowarka Powerdot | Biedronka

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.