Dni Firleja 2019. Wiemy, kto wystąpi na scenie [PROGRAM]

GERHAND 06.05.2018 19
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Damian Gerhand

Poznaliśmy artystów, którzy wystąpią na jednej z największych imprez organizowanych nad wodą w naszym regionie. Mowa tu oczywiście o Dniach Firleja 2019! Sprawdź, kto wystąpi na scenie.

Po siedmiu latach przerwy wracają organizowane nad jeziorem Dni Firleja. Impreza odbędzie się weekend 3-4 sierpnia na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji nad jeziorem Firlej. Na scenie wystąpią: Defis, Miły Pan, Fires, Top Boys, Syndrom Beczki.

Oprócz koncertów na wszystkich gości będą czekać m.in. piknik rodzinny „Ryneczek Firleja” – ogromny namiot ze stoiskami 10-ciu Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Firlej: jedzenie, picie, rękodzieło; gry, zabawy, konkursy i pokazy.

Na godz. 22 przewidziano pokaz laserowy w wykonaniu firmy Efekt Chełm.

Aktualizacja: Dni Firleja 2019 już w ten weekend. Sprawdź, co się będzie działo [PROGRAM]

DniFirleja2019
Dni Firleja 2019 – PROGRAM. Sprawdź, kto wystąpi na scenie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.