Dni Firleja 2019 już w ten weekend. Sprawdź, co się będzie działo [PROGRAM]

DNI FIRLEJA
Dni Firleja 2019 | materiały organizatora

Koncerty znanych zespołów, występy sceniczne, konkursy, atrakcje dla dzieci i pokazy tańca – te i inne atrakcje czekają podczas tegorocznych Dni Firleja, które odbędą się już w najbliższy weekend 3-4 sierpnia.

Po siedmiu latach przerwy wraca impreza, która za każdym razem cieszyła się ogromną popularnością i ściągała tłumy nie tylko mieszkańców gminy, lecz również całego regionu. Mowa tu oczywiście o dniach Firleja organizowanych na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji nad jeziorem Firlej.

Organizatorzy postawili na znane i lubiane zespoły, których obecność na podobnych wydarzeniach zawsze gwarantuje doskonałą frekwencję.

W sobotę na scenie wystąpią gwiazdy disco, w tym zespół Defis, Miły Pan, Fires i Top Boys. Między koncertami na uczestników czekają konkursy z nagrodami oraz pokaz mistrzów tańca ze szkoły Dance Mania. Zwieńczeniem wydarzenia będzie spektakl laserowy i dyskoteka z najlepszymi DJ-ami z regionu. Imprezę poprowadzi duet: Agnieszka Szczebiot i Paweł Ciszewski. Na godz. 22 przewidziano pokaz laserowy w wykonaniu firmy Efekt Chełm.

W niedzielę zapraszamy na piknik rodzinny „Ryneczek Firleja”. Będzie to ogromny namiot ze stoiskami dziesięciu Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Firlej, na których znajdzie się regionalne jedzenie, picie oraz wyroby rękodzielnicze. Nie zabraknie także gier, zabaw i pokazów dla najmłodszych. Rozpoczęcie imprezy o godz. 15 wspólną zumbą. O godz. 16 koncert zespołu szantowego Syndrom Beczki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.