Darmowe przejazdy hulajnogami Bolt – 22.09.2023. Sprawdź, jak załapać się na przejażdżkę bez opłat

Hulajnogi Bolt zaparkowane na specjalnym miejscu parkingowym
Hulajnogi Bolt zaparkowane na specjalnym miejscu parkingowym | fot. Dominik Wąsik

Bolt w piątek 22 września z okazji obchodzonego Dnia Bez Samochodu udostępni darmowe przejazdy 250 hulajnogami elektrycznymi w 60 miastach Polski. Przejażdżkę bez opłat będzie można odbyć również w Lublinie. Sprawdź szczegóły.

Dzień Bez Samochodu 2023

W piątek 22 września obchodzimy Dzień Bez Samochodu. Z tej okazji w wielu polskich miastach możemy skorzystać m.in. z komunikacji miejskiej za darmo. Bezpłatne przejazdy środkami transportu zbiorowego tego dnia będą świadczone również w Lublinie. Nie trzeba wtedy kasować biletów.

Sprawdź szczegóły: 22 września Dzień bez Samochodu. W Lublinie autobusem i trolejbusem bez biletu. Kto może skorzystać?

Darmowe hulajnogi Bolt 22.09.2023

Do akcji Dnia Bez Samochodu przyłącza się także firma Bolt, która posiada hulajnogi elektryczne na minuty. Firma udostępni w piątek 22.09.2023 aż 250 hulajnóg elektrycznych bez żadnych opłat. Na darmowe przejazdy załapiemy się w aż 60 miastach, w tym także w Lublinie.

Jak skorzystać z darmowego przejazdu hulajnogą Bolt?

Liczba darmowych hulajnóg Bolt będzie się różniła w zależności od miasta. Jak podała firma w komunikacie, liczba będzie proporcjonalna do ogólnej liczby dostępnego sprzętu w danym mieście.

Aby skorzystać z darmowego przejazdu, należy najpierw znaleźć specjalną hulajnogę. W piątek 22.09.2023 wystarczy w aplikacji Bolt zlokalizować na mapie najbliższe urządzenie, która tego dnia będzie się wyróżniać. Następnie należy podejść do hulajnogi i zeskanować kod QR. Przejazd rozpocznie się automatycznie, bez pobierania opłat za wynajem.

Firma Bolt nie ujawniła, jak długo taki darmowy wynajem będzie mógł trwać. Na szczegóły akcji musimy jeszcze poczekać.

Zobacz także: Bolt nagrodzi najbardziej aktywnego użytkownika hulajnóg na minuty. Dla zwycięzcy darmowe przejazdy

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.