Darmowe kubełki w KFC. Wszystkie lokale wypełnione ludźmi po darmowe jedzenie

IMG 20181128 094323
Tłumy po darmowe kubełki z KFC | fot. Dominik Wąsik

W środę punktualnie o godz. 10:00 we wszystkich lokalach KFC w Polsce wystartuje promocja jakiej jeszcze nie było. Pierwszych 250 klientów w każdej restauracji dostanie po darmowym kubełku.

Już kilka minut po godz. 9 w lokalu KFC przy Ogrodzie Saskim w Lublinie zaczęli przychodzić młodzi ludzie pytając o darmowy kubełek. Za każdym razem obsługa informowała, że darmowe kubełki będą rozdawane od godz. 10:00.

Lokal KFC przy Ogrodzie Saskim jest już wypełniony po brzegi. Osoby, które chcą za darmo odebrać kubełek od KFC, biegną do galerii Lublin Plaza.

Darmowe kubełki od KFC

Co zrobić, aby dostać darmowy kubełek wypełniony kurczakami? Każdy, kto uda się do restauracji będzie mógł odebrać porcję kurczaka po wypowiedzeniu specjalnego hasła. Należy podejść do kasy i powiedzieć hasło „Prawdziwy kurczak – prawdziwy smak„, a pracownik wyda kubełek zupełnie za darmo!

Kubełki otrzyma pierwszych 250 klientów w każdej restauracji. Jak informuje KFC, łącznie w całej Polsce rozdanych zostanie 62 500 sztuk kubełków. Jak udało nam się ustalić będzie to kubełek Hot Wings, w którym znajdzie się: 3 hot wings, 1 strips, 60g bites oraz małe frytki.

Lista restauracji KFC w Lublinie, w których otrzymasz kubełek za darmo:

+ Al. Tysiąclecia 12 (na terenie stacji Circle K. przy dworcu PKS)

+ al. Wincentego Witosa 32 (Atrium Felicity)

+ ul. Lipowa 13 (Lublin Plaza)

+ Al. Racławickie 2A (budynek dawnej Astorii przy Ogrodzie Saskim)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.