Darmowe bilety do ZOO w Zamościu! Sprawdź, jak je dostać

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Zamojskie ZOO to największy ogród zoologiczny po prawej stronie Wisły. Miejsce to rokrocznie przyciąga setki tysięcy Polaków. Przez najbliższe dni można za darmo odwiedzić ZOO w Zamościu.

Przerwa świąteczno-noworoczna to prawdziwe wyzwanie dla wielu rodziców, którzy nie wiedzą co począć w tym czasie ze swoimi pociechami. Z pomocą ruszyło zamojskie ZOO, które zaprasza wszystkich (i tych mniejszych i tych dużych) w tych dniach do odwiedzenia ogrodu.

Przez weekend i dwa następnie dni, czyli od 28 do 31 grudnia (sobota, niedziela, poniedziałek i wtorek) wszyscy chętni będą mieli okazję odwiedzić ZOO w Zamościu bez obowiązku zakupu biletu wstępu. Żeby bezpłatnie wejść do ogrodu, wystarczy zgłosić się do kasy weekendowej i odebrać bezpłatny bilet.

W dniach 28-31 grudnia 2019 wstęp do ZOO w Zamościu jest bezpłatny

Rozbudowa ZOO w Zamościu

Trwa rozbudowa zamojskiego zoo, która ma się zakończyć jesienią 2020 roku. Powstają nowe budynki i wybiegi, ale w planach jest też budowa nowego zaplecza, a dokładniej kuchni do przygotowywania posiłków dla zwierząt, magazynu oraz budynku gospodarczego. CZYTAJ WIĘCEJ: ZOO w Zamościu jest rozbudowywane. Sprawdź, co nowego się pojawi

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.