Darmowa godzina jazdy Lubelskim Rowerem Miejskim w Dzień Bez Samochodu

Lubelski Rower Miejski
Lubelski Rower Miejski | fot. Miasto Lublin

W środę, 22 września w Dzień Bez Samochodu użytkownicy Lubelskiego Roweru Miejskiego będą mogli bezpłatnie skorzystać z jednośladów. Pierwsza godzina jazdy rowerami miejskimi będzie darmowa.

Darmowa godzina Lubelski Rower Miejski

Do obchodów zwieńczenia tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu włączył się operator systemów rowerów publicznych, firma Nextbike Polska, który w środę, 22 września zapewni użytkownikom rowerów miejskich dłuższy darmowy czas wypożyczenia.

Użytkownicy Lubelskiego Roweru Miejskiego w tym dniu będą mogli jeździć rowerami miejskimi przez pierwszą godzinę za darmo. Nie trzeba wprowadzać żadnych kodów, ani wykonywać dodatkowych operacji, po prostu wypożyczamy rower. Po przekroczeniu darmowego czasu opłata będzie naliczana na standardowych zasadach – cennik rowerów miejskich w Lublinie.

Tego dnia pasażerowie komunikacji miejskiej będą mogli skorzystać również z darmowych przejazdów autobusami i trolejbusami. Warunkiem darmowych przejazdów komunikacją miejską jest posiadanie ważnego dowodu rejestracyjnego auta. Szczegóły: Darmowa komunikacja miejska w Lublinie przez jeden dzień

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.