Czy stoki narciarskie będą otwarte zimą? Dobre wieści dla narciarzy

Czy stoki narciarskie będą otwarte zimą? Dobre wieści dla narciarzy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Czy stoki narciarskie będą otwarte zimą? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu fanów zimowych sportów. Jest ważna decyzja dotycząca funkcjonowania stoków narciarskich zimą.

Stoki narciarskie będą zimą otwarte

„Protokół sanitarny dotyczący korzystania ze stacji narciarskich dopracowany, stoki będą zimą otwarte. Dziękuję partnerom: branży narciarskiej i Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu za świetną współpracę” – napisał we wtorek minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin.

Przypomnijmy, że w poniedziałek odbyło się spotkanie kierownictwa Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii (MRPiT) z branżą narciarską. Jak mówił podczas spotkania z przedstawicielami branży wicepremier, cytowany w komunikacie resortu, „w tym sezonie chcemy, żeby stoki, wyciągi narciarskie były dostępne, przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego”.

Zgodnie z tym planem, sektor handlowy – w tym galerie handlowe i sklepy meblowe – zostanie otwarty w sobotę 28 listopada. Przy zachowaniu najwyższych reżimów sanitarnych. Pozostałe obostrzenia pozostaną utrzymane do 27 grudnia. Ferie zimowe we wszystkich województwach odbędą się natomiast między 4 a 17 stycznia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.