Otwarcie sklepów meblowych: IKEA, JYSK, Agata Meble od 28 listopada

ikea
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od soboty 28 listopada wraz z otwarciem pozostałych sklepów w galeriach handlowych otwarte zostaną też wszystkie sklepy meblowe IKEA, JYSK czy Agata Meble.

Czy sklepy meblowe IKEA, JYSK i Agata Meble są otwarte?

Decyzja rządu obowiązująca od soboty 28 listopada oznacza otwarcie sklepów meblowych zarówno w centrach i parkach handlowych (są tam np. placówki sieci JYSK) jak i dużych (powyżej 2 tys. metrów kw.) wolnostojących sklepów meblowych, czyli Ikea czy Agata Meble. W sklepach meblowych będzie obowiązywał limit osób – maksymalnie 1 os. na 15 m2.

„Warunek utrzymania tego reżimu jest jeden: dyscyplina każdego sklepu, galerii, sklepu meblowego. Jeśli będzie inaczej, te sklepy będą zamykane. Te decyzje mogą uratować setki tysięcy miejsc pracy, dlatego je podejmujemy” – poinformował premier Mateusz Morawiecki.

Od soboty 28.11.2020 otwarte są również wszystkie sklepy w galeriach handlowych. O tym więcej przeczytasz tutaj.

Otwarcie IKEA

„Sklepy IKEA znów otwarte od 28 listopada. Od soboty w IKEA będzie obowiązywał limit klientów (1 na 15 mkw.), pojawią się dodatkowe stanowiska do dezynfekcji rąk dostępne w całym sklepie, a najczęściej używane powierzchnie wspólne będą dezynfekowane co najmniej co godzinę. Dania z kuchni IKEA nadal będą dostępne tylko na wynos. Przypominamy również, że jeśli termin zwrotu produktu mija w okresie zamknięcia sklepów IKEA, czas na dokonanie zwrotu jest przedłużony do 31.03.2021 r. A jeśli sytuacja nie pozwoliła Wam na wykorzystanie kodu rabatowego przypisanego do Waszego konta IKEA Family, termin jego ważności zostanie automatycznie przedłużony do 31 marca 2021 r.” – czytamy w komunikacie IKEA.

Otwarcie Agata Meble

Sklepy Agata Meble znów otwarte od 28 listopada. Od soboty w Agata Mebla będzie obowiązywał limit klientów (1 na 15 mkw.). Z okazji otwarcia przygotowano rabaty w ramach Black Weekend na dziesiątki mebli i dodatków. Promocja „Rabaty do 20% albo 20 rat 0% – 12.2020” od 24.11.2020 r. do 20.12.2020 r., nie obejmuje usług. Ceny Superokazji i produktów w ramach Black Weekend zawierają rabat 20% w ramach tej promocji. Oferta „Dodatkowy rabat na wybrane produkty na Black Weekend – 12a.2020” od 27 do 28.11.2020 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Oferta rabatów na Black Weekend nie łączy się z ofertą „20 rat 0%”. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty „20 rat 0%” oraz „Rabaty do 20%” nie łączą się. Pełny regulamin oraz szczegóły promocji dostępne na agatameble.pl

Otwarcie JYSK

Sklepy JYSK znów otwarte od 28 listopada. Od soboty w JYSK będzie obowiązywał limit klientów, zgodnie z metrażem zajmowanej powierzchni, ponieważ każdy sklep ma inną maksymalną klientów osób. Pracownicy będą liczyć ilość klientów przebywających w jednym czasie w sklepie. – „Prosimy, aby każda osoba wchodząc do sklepu zdezynfekowała dłonie i wzięła koszyk lub torbę JYSK. W ten sposób wiemy, ilu klientów przebywa w naszej przestrzeni handlowej w danym czasie” – czytamy w komunikacie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. „Te decyzje mogą uratować setki tysięcy miejsc pracy, dlatego je podejmujemy”
    Super, rozwiązali problem, który sam zrobili