Otwarcie sklepów w galeriach handlowych jeszcze w listopadzie. Premier podał datę

Otwarcie sklepów w galeriach handlowych jeszcze w listopadzie. Premier podał datę
Tarasy Zamkowe | mat. prasowe

Kiedy otwarcie sklepów w galeriach handlowych? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu klientów, którzy nie mogą doczekać się otwarcia sklepów w galeriach handlowych.

Otwarcie sklepów w galeriach handlowych

Otwarcie sklepów w galeriach handlowych nastąpi jeszcze w listopadzie. Taką informację przekazał podczas sobotniej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. – „Od przyszłej soboty placówki handlowe będą mogły działać w najwyższym reżimie sanitarnym” – poinformował premier.

Oznacza to, że sklepy w galeriach handlowych będą mogły być otwarte od soboty, 28 listopada. W sklepach meblowych i galeriach handlowych będzie obowiązywał limit osób – maksymalnie 1 os. na 15 m2.

„Pamiętaj, że w przestrzeni publicznej masz obowiązek zasłaniać nos i usta. Przy wejściu do sklepu zdezynfekuj ręce lub używaj rękawiczek ochronnych podczas całych zakupów” – przypomina Ministerstwo Zdrowia.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To po co w ogóle było zamykać na 2 tygodnie, przecież liczba Zachorowań Sie nie zmniejszyła. Mateusz ty ośle

  2. Ta sklepy pootwieraja A siłownię dalej pozamykane. Wstyd i hańba temu kto wymyśla te restrykcje.