Czwarta Dycha do Maratonu. Najszybszy był Kamil Młynarz [ZDJĘCIA]

Czwarta Dycha do Maratonu Lubelskiego

Niedzielną Czwartą Dychę do Maratonu ukończyło 1251 uczestników. Najszybszy na 10-kilometrowym dystansie z czasem 33 minuty i 4 sekundy był Kamil Młynarz z Łęcznowoli. Start i meta imprezy była zlokalizowana w okolicach Targów Lublin.

Czwarta Dycha do Maratonu była ostatnim etapem przygotowań do maratonu lubelskiego, który odbędzie się 8 maja.

Do niedzielnej rywalizacji przystąpiło 1400 osób, z czego ukończyło bieg 1251 uczestników. Oprócz zmagań w biegu na dystansie 10 km, rozegrano również biegi dziecięce i młodzieżowe na krótszych dystansach w których wzięło udział około 300 uczestników.

Najszybszy na dystansie 10-kilometrowym był Kamil Młynarz z Łęcznowoli, który trasę pokonał w 33 minuty i 4 sekundy. Na drugim miejscu ulokował się Bartosz Ceberaka z Lubartowa z czasem 33 minuty i 21 sekundy, a na trzecim Cezary Bednarz ze Świdnika 34 minuty i 21 sekund. Wśród pań najszybsza okazała się Mariola Stasiewicz z Żaka Biała Podlaska 38 minut i 29 sekund.

Start i meta zlokalizowane były przy hali Targów Lublin. Trasa przebiegała ulicami: Lubelskiego Lipca, Kunickiego, Zemborzycka, Kruczkowskiego, Smoluchowskiego, Wrotkowską, Diamentową i Krochmalną.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.