Czechów: Zderzenie auta z ciężarówką. Ogromne korki

Czechów: Zderzenie auta z ciężarówką. Ogromne korki - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Na skrzyżowaniu ul. Smorawińskiego i al. Kompozytorów Polskich doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki. Ogromne korki na Czechowie.

Do zdarzenia doszło około 6:20. W rejonie ronda doszło do zderzenia osobowego z ciężarówką. Kierowca samochodu osobowego trafił do szpitala.

Jak informuje policja, kierujący ciężarówką, jadąc prawym pasem ruchu ulicą Smorawińskiego w kierunku ulicy Szeligowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobówce. Na ulicy Smorawińskiego i Kompozytorów Polskich tworzą się ogromne korki. Radzimy omijać te okolice.

(fot. czytelnik Artur Lipczyński)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niech włączą sygnalizację to uniknie się takich wydarzeń , przejść tam w godzinach szczytu przez przejście cało, graniczy z cudem. Wracam tamtędy z pracy kolo 14-15 i strach wyjść na przejście …