Coraz mocniej wieje w regionie. Strażacy usuwają powalone drzewa

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Zgodnie z ostrzeżeniami Instytutu Meteorologi i Gospodarki Wodnej w regionie coraz silniej wieje. Strażacy wyjeżdżają do pierwszych interwencji związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru.

Podjęliśmy już pięć interwencji przy usuwaniu skutków silnego wiatru, który wieje w naszym regionie. Interwencje były związane z usuwaniem drzew, które zalegały na drogach w Lublinie, Chełmie, Hrubieszowie, Kraśniki i we Włodawie” – wylicza Andrzej Walczak, dyżurny komendy wojewódzkiej straży pożarnej w Lublinie.

Przypomnijmy, że do godziny 2:00 w nocy obowiązuje ostrzeżenie drugiego stopnia o silnych podmuchach wiatru wydane dla województwa lubelskiego przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Szczegóły pogody w poniższym komunikacie.

Nie parkujcie dziś pod drzewami! Porywy wiatru do 100 kilometrów na godzinęWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.