Coraz mocniej wieje w regionie. Strażacy usuwają powalone drzewa

drzewo burza
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Zgodnie z ostrzeżeniami Instytutu Meteorologi i Gospodarki Wodnej w regionie coraz silniej wieje. Strażacy wyjeżdżają do pierwszych interwencji związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru.

Podjęliśmy już pięć interwencji przy usuwaniu skutków silnego wiatru, który wieje w naszym regionie. Interwencje były związane z usuwaniem drzew, które zalegały na drogach w Lublinie, Chełmie, Hrubieszowie, Kraśniki i we Włodawie” – wylicza Andrzej Walczak, dyżurny komendy wojewódzkiej straży pożarnej w Lublinie.

Przypomnijmy, że do godziny 2:00 w nocy obowiązuje ostrzeżenie drugiego stopnia o silnych podmuchach wiatru wydane dla województwa lubelskiego przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Szczegóły pogody w poniższym komunikacie.

Nie parkujcie dziś pod drzewami! Porywy wiatru do 100 kilometrów na godzinę

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.