Ciężarówka przewożąca odpady zjechała na pobocze i przewróciła się. Mamy nagranie

Ciężarówka przewróciła się na bok w miejscowości Łączki-Pawłówek
Ciężarówka przewróciła się na bok w miejscowości Łączki-Pawłówek | nadesłane

Mamy nagranie przedstawiające moment przed przewróceniem się ciągnika siodłowego z naczepą na drodze między Bełżycami a Borzechowem. Kierowcy na szczęście nic się nie stało.

Ciężarówka z naczepą zjechała do rowu i przewróciła się

Zdarzenie miało miejsce we wtorek na drodze między Bełżycami a Borzechowem. W miejscowości Łączki-Pawłówek kierowca samochodu ciężarowego marki MAN „złapał” rozmoknięte pobocze, które nie utrzymało ciężaru pojazdu, w wyniku czego ciągnik siodłowy z naczepą przewrócił się na bok.

Mimo że całe zdarzenie wyglądało groźnie, to kierowcy na szczęście nic się nie stało. Wiadomo, że w naczepie były przewożone odpady, które rozładowano na czas podnoszenia zestawu z pola. Kierowca MAN-a twierdził, że zjechał na pobocze, ponieważ próbował uniknąć zderzenia z wymijanym TIR-em.

O tym pisaliśmy wczoraj: Chciał uniknąć zderzenia i zjechał na pobocze. Ciężarówka przewróciła się na bok [ZDJĘCIA]

Nasza redakcja weszła w posiadanie nagrania, które przedstawia moment wymijania się pojazdów. Na nagraniu wyraźnie widać, że kierowca MAN-a już wcześniej jechał po poboczu i nie był w stanie zapanować nad zestawem. Kierowca drugiego pojazdu zauważył w lusterku, że wymijany pojazd przewrócił się na bok i po chwili wrócił do poszkodowanego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.