Chciał uniknąć zderzenia i zjechał na pobocze. Ciężarówka przewróciła się na bok

Ciężarówka przewróciła się na bok w miejscowości Łączki-Pawłówe
Ciężarówka przewróciła się na bok w miejscowości Łączki-Pawłówek | czytelnik Kamil

Samochód ciężarowy zjechał z drogi i przewrócił się na bok. Auto znajduje się poza jezdnią, kierowcy na szczęście nic się nie stało. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Ciężarówka przewróciła się na bok

Do zdarzenia doszło we wtorek (31.08) po godz. 15.10 w miejscowości Łączki-Pawłówek w gminie Borzechów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego marki MAN jechał od strony Bełżyc w kierunku Borzechowa.

Kierujący ciężarówką, podczas wymijania się z innym samochodem ciężarowym, złapał pobocze. Samochód ściągnęło do rowu, a następnie przewrócił się na bok. Kierowca podróżował sam. Nie doznał żadnych obrażeń.

Jak twierdzi kierowca, próbował on uniknąć zderzenia z wymijanym tirem. Kierowca drugiego pojazdu odjechał. Na miejsce wezwano strażaków oraz policjantów. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Na czas podnoszenia pojazdu droga będzie zablokowana.

Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Ciężarówka przewróciła się na bok w miejscowości Łączki-Pawłówek
Ciężarówka przewróciła się na bok w miejscowości Łączki-Pawłówek | czytelnik Kamil

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.