Chwycił butelkę wódki i wybiegł ze sklepu. Na parkingu poślizgnął się i złamał nogę

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

O dużym pechu może mówić 32-letni mężczyzna, który próbował ukraść butelkę wódki ze sklepu. Podczas próby ucieczki z alkoholem, poślizgnął się na lodzie i złamał nogę.

Nieudana próba kradzieży alkoholu

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 18.30 przy ul. Krzemionki w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od ochroniarza sklepu sieci Biedronka, który ujął mężczyznę próbującego ukraść butelkę wódki. Pech chciał, że podczas ucieczki doznał urazu nogi.

Z ustaleń policji wynika, że do sklepu wszedł 32-letni mężczyzna, który bezpośrednio udał się w kierunku stoiska z alkoholami. Tam chwycił za butelkę wódki i nie zamierzając płacić za alkohol, ominął kasy i udał się w kierunku wyjścia. Ten fakt zauważył ochroniarz sklepu, który ruszył za złodziejem.

Ochroniarz chwycił uciekającego złodzieja za ramię, w wyniku czego wypadła mu z ręki butelka alkoholu. Kiedy próbował uciec ochroniarzowi, wtem poślizgnął się na lodzie zalegającym na parkingu i upadł. Mężczyzna doznał urazu lewej nogi. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego.

Okazało się, że 32-latek podczas upadku złamał nogę. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Sprawą zajęli się policjanci. Na miejscu zatrzymano również 22-letnią partnerkę złodzieja. Oboje byli dobrze znani pracownikom sklepu. Para odpowie za liczne kradzieże alkoholu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.