Chwycił butelkę wódki i wybiegł ze sklepu. Na parkingu poślizgnął się i złamał nogę

alkohol wódka akcyza
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

O dużym pechu może mówić 32-letni mężczyzna, który próbował ukraść butelkę wódki ze sklepu. Podczas próby ucieczki z alkoholem, poślizgnął się na lodzie i złamał nogę.

Nieudana próba kradzieży alkoholu

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 18.30 przy ul. Krzemionki w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od ochroniarza sklepu sieci Biedronka, który ujął mężczyznę próbującego ukraść butelkę wódki. Pech chciał, że podczas ucieczki doznał urazu nogi.

Z ustaleń policji wynika, że do sklepu wszedł 32-letni mężczyzna, który bezpośrednio udał się w kierunku stoiska z alkoholami. Tam chwycił za butelkę wódki i nie zamierzając płacić za alkohol, ominął kasy i udał się w kierunku wyjścia. Ten fakt zauważył ochroniarz sklepu, który ruszył za złodziejem.

Ochroniarz chwycił uciekającego złodzieja za ramię, w wyniku czego wypadła mu z ręki butelka alkoholu. Kiedy próbował uciec ochroniarzowi, wtem poślizgnął się na lodzie zalegającym na parkingu i upadł. Mężczyzna doznał urazu lewej nogi. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego.

Okazało się, że 32-latek podczas upadku złamał nogę. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Sprawą zajęli się policjanci. Na miejscu zatrzymano również 22-letnią partnerkę złodzieja. Oboje byli dobrze znani pracownikom sklepu. Para odpowie za liczne kradzieże alkoholu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.