Budka Suflera zagra dodatkowy koncert w Lublinie. Tym razem przygotowano 900 biletów. Jak zdobyć jeden z nich?

Koncert Budki Suflera
Koncert Budki Suflera | fot. Budka Suflera

Po ostatniej wpadce z rozdawaniem bezpłatnych biletów na koncert Budki Suflera w Lublinie, miasto zdecydowało się zorganizować drugi koncert zespołu. Tym razem rozdanych ma być 900 wejściówek. Jedna osoba będzie mogła zdobyć maksymalnie 2 bilety.

Ogromna kolejka po darmowe bilety na koncert Budki Suflera

Przypomnijmy, że podczas poniedziałkowej (10.06) akcji rozdawania bezpłatnych wejściówek na sobotni (15.06) koncert Budki Suflera w kolejce ustawiło się kilkaset osób [Długa kolejka na Starym Mieście w Lublinie. Za czym stoi?]. Według wcześniejszych zapowiedzi, tego dnia w siedzibie Wydziału Kultury Urzędu Miasta Lublin miało zostać rozdanych 400 darmowych biletów.

O tym pisaliśmy tu: Darmowy koncert Budki Suflera w Lublinie. Są jeszcze bezpłatne wejściówki! Ale trzeba się pospieszyć

Jednak jak się okazało, tylko kilkanaście osób weszło w posiadanie wejściówek na bezpłatny koncert, a pozostałe osoby zostały odprawione z kwitkiem. Dodatkowo akcja rozdawania biletów rozpoczęła się dużo wcześniej, niż ogłoszono przed weekendem. Wiele osób oczekujących w kolejce mówiło o oszustwie urzędników, twierdząc, że bilety rozdano między swoimi.

„Łącznie rozdysponowano ponad 200 wejściówek. Z całej puli ok. 400 wejściówek część odebrał również zespół, do dystrybucji we własnym zakresie. Tym samym część wejściówek otrzymały osoby oczekujące w kolejce po bilety bezpośrednio od członka zespołu Budki Suflera” – mówiła Anna Czerwonka z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Więcej o tym pisaliśmy tu: Kilkaset osób ustawiło się po darmowe bilety na koncert Budki Suflera. Pula wejściówek wyczerpana przed startem akcji

Dodatkowy koncert Budki Suflera w Lublinie

Już w poniedziałek (10.06) urzędnicy zapowiedzieli, że w ramach przeprosin za nieudaną akcję zorganizują dodatkowy koncert Budki Suflera. Koncert odbędzie się w poniedziałek (17.06) o godz. 18:00 w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim. Tym razem rozdanych ma być 900 bezpłatnych biletów.

„Będą one rozdawane w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim w piątek 14 czerwca od godz. 14:00 do wyczerpania zaproszeń. Każda zainteresowana osoba będzie mogła otrzymać nie więcej niż 2 wejściówki” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Artyści zaprezentują utwory powstałe na przestrzeni pięciu dekad działalności. Zespół wystąpi w składzie:

  • Irena Michalska, Jacek Kawalec, Robert Żarczyński – wokale,
  • Piotr Bogutyn, Darek Bafeltowski – gitary,
  • Piotr Sztajdel – instrumenty klawiszowe,
  • Mietek Jurecki – gitara basowa,
  • Tomasz Zeliszewski – perkusja,
  • Anna Rosochacka, Ewa Szlachcic – wsparcie wokalne.

Przypomnijmy, że bezpłatne wejściówki na koncert Budki Suflera obowiązują tylko na miejsca siedzące w Muszli Koncertowej. Osoby bez biletów mogą uczestniczyć w koncercie, jednak będą musiały stać obok Muszli na trawie lub chodniku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.