Długa kolejka na Starym Mieście w Lublinie. Za czym stoi?

Kolejka na Starym Mieście
Kolejka na Starym Mieście | fot. Janusz Bielecki

W poniedziałek przed południem na Starym Mieście ustawiła się sporych rozmiarów kolejka.

Za czym tak wszyscy stoją? Zobacz!

Co przyciągnęło tłumy na Stare Miasto? Otóż już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, w Muszli Koncertowej im. Romualda Lipki w Ogrodzie Saskim odbędzie się jubileuszowy koncert Budki Suflera „Czarodzieje i hipisi”.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak obowiązują bezpłatne wejściówki. Te miały być rozdane w poniedziałek, 10 czerwca, od godz. 11:30 w siedzibie Wydziału Kultury Urzędu Miasta Lublin przy ul. Złotej 2. Limit wejściówek, które zostaną wydane tego dnia to 400 sztuk.

O tym pisaliśmy tu: Darmowy koncert Budki Suflera w Lublinie. Są jeszcze bezpłatne wejściówki! Ale trzeba się pospieszyć

W poniedziałek przed południem w okolicy Trybunału Koronnego na Starym Mieście utworzyła się ogromna kolejka. Dowiedzieliśmy się od jednej z osób w kolejce, że zostali poinformowani o godz. 11:25, że już biletów nie ma.

Przypomnijmy, że bezpłatne wejściówki na koncert Budki Suflera obowiązują tylko na miejsca siedzące w Muszli Koncertowej. Osoby bez biletów mogą uczestniczyć w koncercie, jednak będą musiały stać obok Muszli.

AKTUALIZACJA: Kilkaset osób ustawiło się po darmowe bilety na koncert Budki Suflera. Pula wejściówek wyczerpana jeszcze przed startem akcji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bilety się skończyły zanim miały być rozdawane. Niezłe oszustwo