Darmowy koncert Budki Suflera w Lublinie. Są jeszcze bezpłatne wejściówki! Ale trzeba się pospieszyć

Koncert zespołu Budka Suflera
Koncert zespołu Budka Suflera | fot. Budka Suflera

Budka Suflera świętuje w tym roku 50-lecie rozpoczęcia działalności. Z tej okazji już 15 czerwca w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim odbędzie się koncert „Czarodzieje i hipisi”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują bezpłatne wejściówki.

Koncert Budki Suflera w Lublinie

Jubileuszowy koncert Budki Suflera „Czarodzieje i hipisi” odbędzie się w sobotę, 15 czerwca, o godz. 18.00 w Muszli Koncertowej im. Romualda Lipko w Ogrodzie Saskim. Wydarzenie uświetnią niezwykli goście – przyjaciele i idole twórców zespołu. Na scenie wystąpią między innymi Józef Skrzek i Antymos Apostolis, ale to nie jedyne niespodzianki. Jak zapowiadają członkowie grupy, w Muszli Koncertowej pojawią się „Artyści, którzy kiedyś im pomogli – Czarodzieje, których muzyka ich inspirowała”.

„Obchody 50-lecia Budki Suflera nie mogły się odbyć nigdzie indziej niż w rodzinnym mieście artystów. To piękny moment dla świętujących muzyków, a dla nas okazja do sięgnięcia po ulubione płyty i melodie z ich bogatego repertuaru. Zapraszam więc do wspólnego świętowania jubileuszu jednej z najbardziej rozpoznawalnych grup pochodzących z Lublina” – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępczyni prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i partycypacji.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które będą wydawane w siedzibie Wydziału Kultury Urzędu Miasta Lublin (ul. Złota 2) w poniedziałek, 10 czerwca, w godz. 11.30-14.30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 zaproszenia. Limit wejściówek, które zostaną wydane tego dnia to 400 sztuk.

Uwaga! Osoby bez wejściówek też będą mogły uczestniczyć w koncercie. Wejściówki dotyczą tylko terenu Muszli Koncertowej z miejscami siedzącymi (krzesełkami). Osoby bez wejściówek będą mogły podziwiać występ artystów na stojąco, obok Muszli Koncertowej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.