Brutalny napad na taksówkarza w Lublinie. Matka 14-latka zamówiła kurs

Brutalny napad na taksówkarza w Lublinie. Matka 14-latka zamówiła kurs - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

W sprawie brutalnego napadu na taksówkarza zostały zatrzymane łącznie trzy osoby. To 14-letni mieszkaniec Lublina, 25-letni obywatel Ukrainy oraz 34-letnia kobieta.

Do wyjaśnienia śledztwa została również włączona 34-letnia kobieta, która jak się okazało jest matką zatrzymanego 14-latka. Kobieta zamówiła taksówkarza.

– To właśnie 34-letnia kobieta zamówiła kurs. Zadzwoniła nie na numer korporacji taksówkowej, tylko bezpośrednio do konkretnego taksówkarza – informuje Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz jaką rolę w napadzie pełnia kobieta wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową Lublin Północ w Lublinie. Śledczy będą musieli wyjaśnić, czy całe zdarzenie było zaplanowane, czy jednak 14-letni syn i 25-letni kompan sami podjęli decyzję napaści.

Czytaj więcej: Lublin: Brutalny atak na taksówkarza

(wideo i zdjęcie policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.