Brutalny atak na kobietę w Puławach. Poszło o metkę przy sukience

Metka przy ubraniu | fot. shutterstock

Troje puławian trafiło do policyjnego aresztu. Ich ofiara odniosła poważne obrażenia twarzy. Poszło o sukienkę, w której nie było oryginalnej metki.

 

Do pobicia doszło w ubiegłym tygodniu, pod jednym ze sklepów w Puławach. Zgłoszenie dotyczyło pobitej kobiety. Kiedy mundurowi dojechali na miejsce okazało się, że zgłaszająca jest pijana.

 

– Na miejsce policjanci wezwali karetkę pogotowia. Pokrzywdzona miała poważne obrażenia twarzy oraz ogólne potłuczenia całego ciała – mówi mł. asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji.

 

Kiedy 27-latka wytrzeźwiała, wyjaśniła policjantom, że została pobita przez koleżankę i jej ojczyma.

 

– Powodem miała być sukienka, o której oryginalność pokłóciły się obie panie. Najpierw wspólnie piły alkohol, ale pokrzywdzona nie wytrzymała chwalenia się koleżanki i zwróciła jej uwagę, że sukienka, w którą jest ubrana wcale nie jest markowa – wyjaśnia mł. asp. Rejn-Kozak, oficer prasowy puławskiej policji.

 

Jak zeznała pokrzywdzona, 26-latka rzuciła się na znajomą kopiąc i uderzając ją po całym ciele. Obecny przy tym ojczym napastniczki miał przytrzymywać bitą kobietę.

 

– W zdarzeniu brał udział jeszcze 44-latek z Puław, który chciał „uspokoić” pokrzywdzoną, uderzając ją po twarzy – dodaje mł. asp. Ewa Rejn-Kozak.

 

Elżbieta N. i jej 47-letni ojczym usłyszeli już zarzuty pobicia. Grozi im do 3 lat więzienia. Policjanci w sprawie prowadzą dalsze czynności.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.