Brał telefony na dane ojca i nie zamierzał za nie płacić. 33-letni przedsiębiorczy mężczyzna teraz posiedzi

33-latek podawał dane ojca i zawierał umowy z operatorami
Brał telefony na dane ojca. Został odnaleziony i aresztowany

Kryminalni z Krasnegostawu zatrzymali mężczyznę w wieku 33 lat, który używając danych swojego ojca, zawierał umowy na usługi telekomunikacyjne. Mężczyzna nie płacił rat za telefony i abonamenty do nich przynależne. Został aresztowany na 3 miesiące.

Zawierał umowy, sprzedawał telefony i szło do przodu

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie zidentyfikowali osobę, która fałszywie podając się za swego ojca, zawierała umowy na usługi telekomunikacyjne, bez zamiaru opłacenia abonamentów i rat za telefony. Przedsiębiorczy 33-latek w ten sposób zawarł 10 takich umów. Straty wynikające z ich zawarcia wyniosły ponad 18 000 złotych.

kajdanki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Mężczyzna został odnaleziony i zatrzymany przez funkcjonariuszy po skutecznej pracy operacyjnej, mimo prób ukrywania się i zacierania śladów swojej obecności. Postawiono mu zarzut oszustwa, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.